DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Zpravodaj

Na této stránce zveřejňujeme odkazy na zajimavé články, zveřejněné na českém internetu. Nechte se inspirovat jak fotopasti pomáhají městům a obcím chránít svůj majetek nebo jak fotopasti pomáhají monitorovat pohyb medvědů v Česku.

Fotopast s neviditelným přísvitem

e-fotopast.cz dodala několik destítek fotopastí předním českým vědcům pro mapování života vzácných a skrytě žijících druhů savců v africkém Senegelu. Fotografie jsou..

Číst více

Rysy na Šumavě snímají FOTOPASTI

V přírodě obecně lze získat zajímavé fotografie, navíc pokud se zde promítne prvek zvěře, nicméně je pak velice problematické zaznamenat vše ideálně, bez vědomí..

Číst více

Fotopast zachytila medvěda

Tato informace zaskočila nejednoho čtenáře, ale i odborníka. V okolí Třinecka se potuluje divoká šelma, proto lidé, kteří se vydají do lesa by měli mít oči na pozoru. Takové..

Číst více

Fotopasti jako účinná zbraň proti vandalům

Fotopasti jako účinná zbraň proti nepořádníkům a vandalům V součastné době mají fotopasti čím dál lepší postavení na trhu a jsou schopným..

Číst více

Fotopast zachytila poustevníka

Zní to neuvěřitelně, ale v americkém státě Maine zadržela policie člověka, který žil více než čtvrtstoletí na odlehlém a opuštěném místě v nedalekých..

Číst více

Fotopasti Teplá

Zloději by měli být na pozoru, město Teplá instaluje fotopasti Jako další město, které bude mít možnost disponovat zařízením pod názvem fotopast bude..

Číst více

Fotopasti ve městech

Fotopasti už také ve městech, příkladem jsou i Hranice V součastné době se hojně rozmáhá využití fotopastí také ve městech, nedávno se mezi takováto města zařadily i..

Číst více

Skupinu vandalů usvědčily FOTOPASTI, trest si musí odpracovat

Právě prostřednictvím šikovného zařízení pod názvem fotopast se podařilo příslušníkům Policie České republiky v Moravské Třebové identifikovat a také..

Číst více

Video prezentace nejúspěšnější fotopasti BUNATY FULL HD s GSM modulem a video návod jak fotopast nastavit na odesílání fotografií na email.

Video prezentace nejúspěšnější fotopasti BUNATY FULL HD s GSM modulem a video návod jak fotopast nastavit na odesílání fotografií na email. Video prezentace fotopasti BUNATY..

Číst více
Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...