DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Ukradená fotopast

Ukradená fotopast

Bojíte se krádeže fotopasti? nebo Vám fotopast ukradli? Lze fotopast dohledat?Bohužel, žádnou ukradenou fotopast dostupnou na trhu dohledat nelze! Fotopasti s GSM modulem sice mají jediněčný IMEI kod, který je uložen v registru mobilních zařízení, ale jediné co lze v případě krádeže fotopasti s GSM modulem udělat je, vše nahlasit policii a tím dosáhnete toho, že operátor zařízení s daným IMEI kodem zablokuje, takže již neni možné kradenou fotopast s GSM modulem používat pro odesílání fotografií. POLICIE a ani operátor i když by určitě mohl, fotopast nelokalizuje, fotopasti prodáváme od samého počátku, kdy fotopasti vznikly a samozřejmě za tu dobu se na nás obrátilo mnoho zákazníků s žádostí o pomoc při dohledání fotopasti, bohužel nikdy nikdo u policie ani operátora neuspěl s žádostí o dohledání fotopasti a lokalizaci pomocí IMEI kodu. Policie vždy jen sepíše protokol , strávíte tím spoustu času a papírování a nakonec stejně ničeho nedosáhnete, nemá smysl dle našeho názoru ani krádež na policii hlásit. Jiná situace by určitě byla pokud by se současně s krádeží fotopasti stal nějaký závažný zločin , jako třeba vražda , pak by určitě byla snaha fotopast lokalizovat,ale při pouhé krádeži by policie nedělal nic jiného než lokalizovala kradené fotopasti, telefony nebo ztracené telefony , které majitel nahlasí jako kradené. V současné době policie vždy případ odloží.

Co udělat, pro to,aby fotopast nebyla ukradena! Jak se chránit proti krádeži fotopasti?Možností je mnoho a pokud dodržíte určitá pravidla je jen velmi malá pravděpodobnost , že Vám někdo fotopast ukradne !
Nikdy nikomu neříkejte , že vlastníte fotopast ! Obzvlášť u myslivců panuje rivalita a často se stáva, že si myslivci kradou fotopasti mezi sebou vzájemně i v jednom mysliveckém sdružení. Fotopast můžete pevně chránit v kovovém boxu, který k nečemu pevně připevníte a nebo zamknete lanovým zámkem. Ke všem fotopastem BUNATY je u nás kovový box zcela zdarma ! Nejlepší ochranou je ovšem perfektní maskování, které neni nijak náročné, s trochou šikovnosti fotopast můžete polepit lístečky z umělých květin , nebo třeba kůrou ,několik tipů na maskování naleznete ZDE ! Další možností je použít maketu fotopasti, kterou u nás můžete také zakoupit. Maketu fotopasti, která je k nerozeznání od fotopasti skutečné umístíte tak, aby byla dobře viditelná a nebyla nijak maskovaná, fotopast funkční naopak zamaskujeme co nejvíce a snažíme se jí namířit na sledovanou plochu a ideálně i na maketu fotopasti. Máme tak velkou praděpodobnost, že pokud bude chtít někdo fotopast ukrást tak ukradně "bezcenou maketu" a navíc bude vyfocen přímo při krádeži.

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...