DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Fotopasti s WiFi a Bluetooth

Fotopasti s WiFi a Bluetooth


 

WiFi fotopast funguje jinak než si určitě myslíte! 

Mnoho zákazníků si myslí, že fotopast napojí na domácí síť WiFi a na fotopast se vzdáleně připojí ze svého domácího počítače prostřednictvím WiFi! 

Tak to NEFUNGUJE! 

Fotopast s WiFi nepřipojíte k žádné WiFi síti!
Je několik možností jak výrobci řeší funkci WiFi
 

  1. Wifi je stále aktivní. K fotopasti musíte přijít s mobilním telefonem na dosah sítě WiFi , následně se s fotopastí spojite a fotografie můžete stáhnout ! Toto řešení je,ale velmi náročné na spotřebu energie! Pokud fotopast má stále zapnutou funkci WiFi je spotřeba energie obrovská a fotopast na baterie příliš dlouho nevydrží! Takové fotopasti s Wifi jsou prakticky nepoužitelné!
     
  2. WiFi se aktivuje pouze v okamžiku kdy fotopast zaznamená pohyb. Tím to způsobem řeší funkci WiFi například značka BROWNING u fotopasti DEFENDER 940 ! K fotopastí přijdete na dosah pohybového čidla, jakmile fotopast zaznamená pohyb aktivuje WiFi a nyní se můžete připojit k fotopasti prostřednictvím svého mobilního telefonu a přes aplikaci stáhnout fotografie ! Toto je nejefektivnější řešení !

Zkuste popřemýšlet nad fotopastí s GSM! Fotopast s GSM Vám bude posílat fotografie na email na které se můžete podívat , kdekoli na světe! Náklady spojené s odesíláním fotografií jsou minimální cca 50 až 100 Kč měsíčně!

nabídku fotopasti s GSM a přenosem GPRS naleznete Zde !

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...