DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS

Fotopast zachytila poustevníka

Fotopast zachytila poustevníkaZní to neuvěřitelně, ale v americkém státě Maine zadržela policie člověka, který žil více než čtvrtstoletí na odlehlém a opuštěném místě v nedalekých rozsáhlých lesích. Jedná se o velmi kuriozní příhodu na dnešní moderní dobu, avšak se muselo jednat o velmi náročné žití v nelehkých podmínkách, myslí si místní lidé a svým způsobem ho někteří i obdivují. 
Místní policie je však opačného názoru, vinní ho, že má nasvědomí mnoho trestních činů, které spáchal v inkriminované době (27 let), jedná se především o krádeže, kterými si zajištoval svoje živobytí.


Policie na poustevníka narazila v jednom blízkém táboře, kde se pokoušel o další krádež, tentokrát však ho zachytil senzor pohybu nainstalované fotopasti. Následně byl odhalen i jeho lesní příbytek, místní lidé se domnívají, že bez kontaktu s civilizací musel žít přes čtvrtstoletí.


Sedmačtyřicetiletý poustevník podle informací policie chodil do tábora jako do „obchodu“. Vždy, když měl potřebu, vkradl se do objektu a vyraboval jej.
Úřady státu Maine tvrdí, že má nasvědomí přes tisícovku vloupaček a dalších trestních činů, avšak zodpovídat se může pouze z těch, které spáchal za posledního půl roku.
Dokonce se stal místní atrakcí a dostal přezdívku Poustevník od Severního rybníka, u něhož ho občas někdo z velké dálky zahlédl.
Místní lidé jsou přesvědčeni, že jeho zatčení bylo prvním kontaktem s civilizací za posledních 27 let. V 90. letech sice došlo k nějakému letmému setkání s jedním turistou, nicměně toto nelze považovat za přímý kontakt.


Místní skupina lovců také objevila jeho „sídlo“, tvořeno stanem a vše zakrývala nepromokavá velká plachta. Vně pak policie objevila také postel, kamínka a rádio na baterie.
Jeden místní občan a politik dodal, že žije ve městě více než 30 let, ale tohoto podivína tu v životě neviděl.
Nikoho ani nenapadlo, že v takové hromadě trosek by mohl někdo přežívat, navíc takovou dlouhou dobu. Fotopasti tedy dokáží rozkrýt spoustu záležitostí...

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení