DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS

Jakou SIM do GSM fotopastí?

Jakou SIM do GSM fotopastí?

Jakou zvolit SIM kartu do fotopasti? Máme pro Vás řešení!


SIM KARTA BEZ ZÁVAZKŮ KE KAŽDÉ FOTOPASTI BUNATY S GSM ZDARMA!

Každá GSM fotopast bude odesílat fotografie pouze prostřednictvím SIM karty na které musí být funkční internet ! SIM karet od různých operátorů je velmi mnoho a je těžké se v nabídce operátorů orientovat! Proto vybíráme pro Vás nejjednodušší a nejlevnější řešení!

Nejlevnější variantou a plně funkční je dobijecí datová SIM karta do fotopasti od t-Mobile . Cena SIM je 200,-Kč ( při objednání fotopasti BUNATY s GSM obdržíte k fotopasti SIM zdarma) a fotopas s GSM modulem Vám bude s touto SIM kartou zasílat fotografiena email Velkou výhodou je, že nemusíte sepisovat žádné smlouvy a k ničemu se vázat. Základní kredit stačí na odeslání mnoho set fotografií a navíc kredit má platnost jeden rok , pokud fotopast nepoužíváte , kredit neubývá.

Nezapomeňte , že pokud chcete mít pod neustálou kontrolou co se před fotopastí děje a pružně na situaci reagovat , doporučujeme následující -vytvořte si email na seznamu, který bude sloužit jen pro fotopast, email si nastavte tak , aby když Vám dorazí fotografie zfotopasti, Vám ihned přišla informační SMS na Váš mobilní telefon, toto nastavení je zdarma a za informační SMS nic neplatíte ,ihned se pak můžete přes počítač nebo telefon podívat ne email co fotopast vyfotila.

Jak nastavit odesílání informačních SMS na váš mobilní telefon v emailu naleznete následně, na úvodní stránce webu seznam.cz ve spodní části stránky naleznete odkaz na nápovědu, do vyhledávacího okýnka napište SMS upozornění na email a budete přesměrováni na návod jak nastavit SMS upozornění.


SIM KARTU MŮŽETE ZAKOUPIT I U NÁS NA ESHOPU ZDE!

POZOR! KE KAŽDÉ FOTOPASTI
BUNATY FULL HD GSM

Vám SIM kartu přibalíme jako dárek zcela zdarma!

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení