DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Maskování fotopasti díl 2.

Maskování fotopasti díl 2.

Nejmenší fotopast ? lépe se maskuje?

Na trh stále přichází nové a nové značky fotopastí velmi často dnes moderně označované jako nejmenší fotopast na trhu nebo dokonce nejmenší fotopast na světě, ale opravdu na velikosti záleží? Co je důležitější velikost? Nebo kvalita zpracování, pohodlné ovládání? Malé fotopasti mají kapacitu na 4 tužkové baterie, fotopasti standardní velikosti pracují minimálně na 8 tužkových baterií je jasné, že klasická fotopast bude mít výrazně delší výdrž na baterie! Dalším problémem u takzvaných mini fotopastí je jejich obsluha, pro pohodlné ovládání je třeba více tlačítek pro vstup do menu , pro listování v menu , pro potvrzení atd. Malé fotopasti mnohdy mají pro ovládání pouze 3 tlačítka někdy dokonce pouze dvě – na více tlačítek není již více místa - vstup do menu a nastavení fotopasti je proto poměrně dost složité „ Jedno tlačítko musí suplovat funkci více tlačítek u běžné fotopasti!

Velikost fotopasti není až tak podstatná! Klasické běžně dostupné fotopasti mají velmi kompaktní velikost a navíc se mnohdy maskují mnohem lépe než jiné o něco málo menší fotopasti! Na níže uvedeném příkladu můžeme porovnat, jak krásně můžete zamaskovat například fotopast BUNATY FULL HD oproti o něco málo menší fotopasti SG 520! Díky skvělému řešení fotopasti BUNATY FULL HD můžete prakticky více jak polovinu fotopasti zcela schovat zatímco u menší fotopasti SG 520 nemáte prakticky možnost nic zamaskovat! I přesto , že fotopast SG 520 je menší je výrazně v terénu nápadnější ! Proto při nákupu fotopasti není důležité soustředit se pouze a jen na velikost fotopasti! 

K maskování fotopasti BUNATY je použit umělohmotný věnec za 30 Kč, který je nastříhán a pomocí transparentního lepidla jsou části věnce přilepeny na fotopast, výhoda transparentního lepidla je v tom, že kdykoli lze maskování jednoduše odstranit aniž by došlo k poškození předního krytu fotopasti.
Fotopast SG 520, která je cca o 2CM menší než fotopast BUNATY má bohužel všechna důležitá čidla ( pohybový senzor , přísvit ) na různých místech těla fotopasti tak, že je prakticky nemožné cokoli na fotopasti zamaskovat bez toho, že by některé čidlo bylo zakryto a nebo nedošlo k poškození tlačítek například od transparetního lepidla.

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...