DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Fotopasti ve městech

Fotopasti ve městech

Fotopasti už také ve městech, příkladem jsou i Hranice

V součastné době se hojně rozmáhá využití fotopastí také ve městech, nedávno se mezi takováto města zařadily i Hranice, kde radnice zakoupila hned několik fotopastí, které v nejbližší době budou instalovány a proběhne zkušební provoz.Místní radnice konkrétnější informace nehodlá zveřejnit, jelikož by to negativně nabouralo obecný smysl zařizení. V rámci zkušebního provozu dojde k analýze správného fungování fotopastí. Následně dojde k instalaci na významných místech, která ovšem podléhají tajemství, aby se zachoval smysl funkčnosti. Důležité je diskrétnost při samotné instalaci a také je třeba střežit jejich přesnou podobu, jež mají přispět k trvalejšímu pořádku ve městě nebo jeho okrajových částech tak, aby nebyla možnost je na první pohled rozpoznat. Toto zařízení by mělo působit primárně jako prevence, mělo by lidi odrazovat od jejich případného nečestného úmyslu, díky představě, že je technické zařízení může sledovat, a vytvářet tak důkazní materiál.


Cílem fotopastí je sledovat pobyb a tím i jednání obyvatel v příslušných lokalitách, dále je možné podle potřeby je snadno a rychle přemístit i do jiných oblastí, jelikož jsou plně mobilní. Pořízené údaje jsou následně prostřednictvím e-mailu zaslány na kompetentní místa, v tomto případě na stanici městské policie, ta pak rozhodne o dalším postupu. Celá akce trvá jen několik vteřin. Pokud se zjistí jakékoliv podezření, pak nepodleně na místo vyrazí hlídka, která musí zasáhnout.
Funkce fotopastí jsou k dispozici už v několika jiných městech, a lze očekávat jejich další růst, jelikož jsou za nimi velmi pozitivní reference.

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...