DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

BUNATY mini 2020 je jediná ! Pozor na kopie !

BUNATY mini 2020 je jediná ! Pozor na kopie  !
BUNATY mini 2020 je jediná ! Pozor na kopie  !

Bunaty mini je na trhu více jak 2 roky , prodáno bylo více jak 4000 kusů této fotopasti a je jednoznačně dle statistik nejprodávanější fotopastí současnosti. V poslední době se na trh dostávají podobné,ale méně kvalitní kopie. Jak rozeznat kopii od originálu a v čem je tak podstatný rozdíl naleznete níže!

 


 
       starý model a kopie      nový model 2020

Lcd displej s vyšším rozlišením pro snadné prohlížení fotografií.

Starý model a kopie fotopasti BUNATY mají barevný displej,ale na rozdíl od nové fotopasti BUNATY mini 2020 má displej velmi malé rozlišení a prohlížení fotografií je velmi nepraktické. Nový model BUNATY mini 2020 má již moderní barevný displej s vysokým rozlišení! Fotografie si tak můžete pohodlně prohlížet přímo na fotopasti !Displej BUNATY mini model 2020 má jemné rozlišení, na LCD si můžete fotografie opravdu plnohodnotně prohlédnou, vidíte i drobné detaily a vše na fotografii velmi dobře rozeznáte.


LCD displej starého modelu a kopií fotopasti BUNATY mini má velmi hrubé rozlišení viz níže,  prohlížení fotografií je nepraktické a cokoli na fotografiie se velmi špatně rozeznává ! Rozdíl v zobrazení LCD je opravdu značný !


Výkonnější přísvit – fotografie výrazně jasnější.
Nová fotopast BUNATY mini 2020 má o 20% větší čtvercové otvory pro nové výkonnější led diody , starý model a napodobeniny mají kulaté otvory pro led diody osvítí tak méně prostoru . Fotografie z nové fotopasti BUNATY mini 2020 budou jasnější!

starý model a kopie      nový model 2020 

Delší dosah díky novému pohybovému čidlu.
Nová fotopast BUNATY mini pro rok 2020 má o 20% větší rozhas díky čtvercovému výřezu pro nové modernější pohybové čidlo. Zdánlivě podobné kopie fotopasti BUNATY mají kulatý výřez, který je menší a tím i pohybové čidlo zaznamená pohyb na výrazně menším prostoru. Fotopasti BUNATY mini opravdu nic neunikne!

starý model a kopie      nový model 2020 


      Nový procesor a objektiv
pro ještě lepší fotografie a videa, fotografie z nové fotopasti BUNATY mini budou ještě jasnější a krásnější!

Delší výdrž na baterie
Fotopast BUNATY mini model 2020 vydrží na baterie ještě déle než starý úspěšný model a jeho méně kvalitní kopie.

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...