DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Fotopasti Teplá

Fotopasti Teplá

Zloději by měli být na pozoru, město Teplá instaluje fotopasti

Jako další město, které bude mít možnost disponovat zařízením pod názvem fotopast bude Teplá. Také zde se dějí nepříjemné skutečnosti, a tak je nutné těmto problémům zabránit. Pořízení fotopastí je dnes velice moderní metodou v odhalení jakékoliv škodné, a to v jakémkoliv prostředí.

Pozitním faktorem u fotopastí je skutečnost, že je možnost je bez problémů a velice snadno a rychle přesouvat v rizikových lokalitách tak, aby nedošlo k jejich objevení. Navíc jsou absolutně bezhlučné, tudíž pacahtel nebude mít ani sebemenší tušení, že ho zařízení sleduje.

Fotopasti ve městě Teplá budou mít za úkol snížit krádeže na nejvíce ohrožených místech. Město je pořídí z dotací Ministerstva vnitra České republiky. Zde je možnost i pro další města. V součastné době městu, ale také policistům v mnoha případech chybí ten správný nástroj, který by napomohl při vypátrání a zadržení zloděje. V případě lokalit, kde je vysoký stupeň potenciálního ohrožení se může výrazně zvýšit šance v dopadení pachatele.


Jako učinné a především efektivní řešení situace nabízí fotopasti, které umožňují okamžité zasílaní informativních zpráv (textové i multimediální). Jejich samotná instalace je pak velice rychlá a jednoduchá. Daším pozitivním aspektem pro jejich využití je režim pohotovosti, ten má výdrž několik měsíců bez vysokých provozních nákladů.
Mobilita a bezhlučnost fotopastí dávají výbornou pozici pro jejich široké uplatnnění. Navíc pro jejich pořízení hraje i nízká pořizovací cena, která se pohybuje v řádech tisícikorun, naprotitomu u kamerového systému se cena pobybuje v desetitisícových až statisícových částkách.


Obyvatelé města zajisté tuto vymoženost ve svém městě uvítají jako prostředek bezpečnosti. Tím spíš v problematických lokalitách města, kde žijí občané, kteří nemají zaměstnání a hledají nelegální zdroj obživy. Tento problém pak vyeskaluje v to, že lidé začnou kráct v podstatě cokoliv.
Cílem fotopastí je primárně funkce odstrašující, aby nedocházelo k těmto věcem, nicméně pokud se už něco takového stane, pak plní fotopasti také funkci zajištění důkazního materiálu k dosvědčení a zadržení pachatele v podobě záznamu.

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...