DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Na jakou vzdálenost fotopast fotí?

Velmi důležité je rozlišit dvě věci !!! 

1. Na jakou vzdálenost fotopast zachytí pohyb! 
2. Na jakou vzdálenost je použitelný noční neviditelný blesk!

Fotopast zaznamená pohyb přibližně na vzdálenost 10-13 metrů, takto fungují všechny fotopasti všech značek přibližně stejně. U jedné fotopasti je uvedeno dosah až 16metrů u jiné až 17, vše je ovšem uveden se slůvkem "až" !!! JEŠTĚ JEDNOU UVÁDÍME, ŽE JE TŘEBA POČÍTAT PŘIBLIŽNĚ KOLEM TĚCH 10-13 metrů! 

Za denního světla bude fotografie z každé fotopasti špičková téměř jak z kvalitního digitálního foťáku.

V noci za úplné tmy doporučujeme varianty fotopasti řady 5210 nebo 6210 umístit co nejblíže sledovanému objektu, ideálně 6,7 metrů. Pokud potřebujete noční fotografie s delším dosahem doporučujeme se zaměřit na novou řadu fotopasti Acorn 5310, která již má výkonnější neviditelný noční blesk! V současné době to nejlepší co se dá zakoupit.

Často se na nás obrací zákaznící s požadavkem na fotopast s dosahem 30, 50 metrů, bohužel takové fotopasti neexistují! Ovšem i v tomto případě je na zvážení zda se nedá "něco" vymyslet a fotopast umístit na reálnou vzdálenost. Fotopasti umí i funkci časosběr, která také tento požadavek částečně může řešit, fotopast se dá nastavit například tak, že každých 5 minut v určitém časovém období například od 22 hod do 03 hod udělá jednu fotografii bez nutnosti zaznamenání pohybu.

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...