DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Fotopast zachytila poustevníka

Fotopast zachytila poustevníkaZní to neuvěřitelně, ale v americkém státě Maine zadržela policie člověka, který žil více než čtvrtstoletí na odlehlém a opuštěném místě v nedalekých rozsáhlých lesích. Jedná se o velmi kuriozní příhodu na dnešní moderní dobu, avšak se muselo jednat o velmi náročné žití v nelehkých podmínkách, myslí si místní lidé a svým způsobem ho někteří i obdivují. 
Místní policie je však opačného názoru, vinní ho, že má nasvědomí mnoho trestních činů, které spáchal v inkriminované době (27 let), jedná se především o krádeže, kterými si zajištoval svoje živobytí.


Policie na poustevníka narazila v jednom blízkém táboře, kde se pokoušel o další krádež, tentokrát však ho zachytil senzor pohybu nainstalované fotopasti. Následně byl odhalen i jeho lesní příbytek, místní lidé se domnívají, že bez kontaktu s civilizací musel žít přes čtvrtstoletí.


Sedmačtyřicetiletý poustevník podle informací policie chodil do tábora jako do „obchodu“. Vždy, když měl potřebu, vkradl se do objektu a vyraboval jej.
Úřady státu Maine tvrdí, že má nasvědomí přes tisícovku vloupaček a dalších trestních činů, avšak zodpovídat se může pouze z těch, které spáchal za posledního půl roku.
Dokonce se stal místní atrakcí a dostal přezdívku Poustevník od Severního rybníka, u něhož ho občas někdo z velké dálky zahlédl.
Místní lidé jsou přesvědčeni, že jeho zatčení bylo prvním kontaktem s civilizací za posledních 27 let. V 90. letech sice došlo k nějakému letmému setkání s jedním turistou, nicměně toto nelze považovat za přímý kontakt.


Místní skupina lovců také objevila jeho „sídlo“, tvořeno stanem a vše zakrývala nepromokavá velká plachta. Vně pak policie objevila také postel, kamínka a rádio na baterie.
Jeden místní občan a politik dodal, že žije ve městě více než 30 let, ale tohoto podivína tu v životě neviděl.
Nikoho ani nenapadlo, že v takové hromadě trosek by mohl někdo přežívat, navíc takovou dlouhou dobu. Fotopasti tedy dokáží rozkrýt spoustu záležitostí...

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...