DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Jakou SIM do GSM fotopastí?

Jakou SIM do GSM fotopastí?

Jakou zvolit SIM kartu do fotopasti? Máme pro Vás řešení!


SIM KARTA BEZ ZÁVAZKŮ KE KAŽDÉ FOTOPASTI BUNATY S GSM ZDARMA!

Každá GSM fotopast bude odesílat fotografie pouze prostřednictvím SIM karty na které musí být funkční internet ! SIM karet od různých operátorů je velmi mnoho a je těžké se v nabídce operátorů orientovat! Proto vybíráme pro Vás nejjednodušší a nejlevnější řešení!

Nejlevnější variantou a plně funkční je dobijecí datová SIM karta do fotopasti od t-Mobile . Cena SIM je 200,-Kč ( při objednání fotopasti BUNATY s GSM obdržíte k fotopasti SIM zdarma) a fotopas s GSM modulem Vám bude s touto SIM kartou zasílat fotografiena email Velkou výhodou je, že nemusíte sepisovat žádné smlouvy a k ničemu se vázat. Základní kredit stačí na odeslání mnoho set fotografií a navíc kredit má platnost jeden rok , pokud fotopast nepoužíváte , kredit neubývá.

Nezapomeňte , že pokud chcete mít pod neustálou kontrolou co se před fotopastí děje a pružně na situaci reagovat , doporučujeme následující -vytvořte si email na seznamu, který bude sloužit jen pro fotopast, email si nastavte tak , aby když Vám dorazí fotografie zfotopasti, Vám ihned přišla informační SMS na Váš mobilní telefon, toto nastavení je zdarma a za informační SMS nic neplatíte ,ihned se pak můžete přes počítač nebo telefon podívat ne email co fotopast vyfotila.

Jak nastavit odesílání informačních SMS na váš mobilní telefon v emailu naleznete následně, na úvodní stránce webu seznam.cz ve spodní části stránky naleznete odkaz na nápovědu, do vyhledávacího okýnka napište SMS upozornění na email a budete přesměrováni na návod jak nastavit SMS upozornění.


SIM KARTU MŮŽETE ZAKOUPIT I U NÁS NA ESHOPU ZDE!

POZOR! KE KAŽDÉ FOTOPASTI
BUNATY FULL HD GSM

Vám SIM kartu přibalíme jako dárek zcela zdarma!

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...