DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

1+1zdarma.jpg (269 KB)

Vítejte na našem webu, kde se specializujeme na fotopasti pro ochranu vašeho majetku i pozorování divoké zvěře! Jako přímí dovozci patříme mezi vedoucí distributory fotopastí v České republice a zaměřujeme se výhradně na kvalitní a osvědčené produkty. Naše nabídka zahrnuje špičkové značky jako jsou BUNATY, BROWNING a STEALTHCAM, které jsou ideální volbou jak pro nadšené myslivce, tak i pro ty, kteří chtějí efektivně chránit svůj majetek. Na našich stránkách najdete bohaté informace, návody a užitečné rady, které vám pomohou vybrat tu pravou fotopast přesně podle vašich potřeb. Na rozdíl od běžných obchodů jako ALZA, DATART či MALL, kde po prodeji často končí veškerá podpora, u nás získáte kromě kvalitních výrobků i odborné poradenství a technickou podporu. Jsme zde pro vás, abychom zajistili, že vaše zkušenost s nákupem a používáním fotopasti bude co nejlepší. Věříme, že právě díky tomu se odlišujeme a poskytujeme skutečnou hodnotu našim zákazníkům.

e-fotopast.cz - recenze, testy, rady, návody !

Fotopast BUNATY ONE micro + druhá fotopast BUNATY ONE micro ZDARMA


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ!
Menší. Lepší. Chytřejší. Levnější ! Představujeme Vám novou fotopast BUNATY - revoluci v oblasti monitorování divoké zvěře a ochrany majetku! Nepřekonatelná miniaturizace! Tato fotopast je o 40% menší než nejmenší fotopast na trhu, s rozměry pouhých 7x7x5 cm. Díky tomu je ideální pro nenápadnou instalaci v terénu a skryté sledování. Jednoduché nastavení a dlouhá výdrž na baterie. Česká technická podpora a český servis osvědčené značky BUNATY!
K fotopasti získáte zdarma 32GB kartu  
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 


2 590 Kč

Fotopast BUNATY mini FULL HD + ZDARMA fotopast BUNATY ONE micro


NA ZLODĚJE A NA ZVĚŘ! 32MP rozlišení foto. Úhel snímání 55
°. Nejprodávanější fotopast v ČR. Nejmenší fotopast s diplejem na thu. Video ve full hd kvalitě. Displej s vysokým rozlišením na přední straně fotopasti pro dokonalé zaměření!  
K fotopasti zdarma polohovací kloub + 32 gb karta
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 


2 990 Kč

Fotopast BUNATY micro 4K + ZDARMA fotopast BUNATY ONE micro

 

NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! Menší už to být nemůže! Rozměr fotopasti je pouze 7x7x5 cm. Neviditelný noční přísvit využívající nejnovější technologie! Noční fotografie patří mezi to nejlepší na trhu!  Rozlišení fotografií je 32MP. Video v délce až 1minuty v rozlišení 4K !
K fotopasti získáte zdarma 32GB kartu  
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 


3 690 Kč

Fotopast BUNATY mini WiFi + ZDARMA fotopast BUNATY ONE micro


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ!
 
32MP rozlišení foto. Úhel snímání 55°. Nejmenší fotopast s WiFi, Bluetooth a displejem na trhu. Video ve Full HD kvalitě. Displej s vysokým rozlišením na přední straně fotopasti pro dokonalé zaměření sledované oblasti. 
K fotopasti zdarma  32gb karta
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 

3 990 Kč

Fotopast BUNATY 4K WiFi Solar+ ZDARMA fotopast BUNATY ONE micro

 

NA ZLODĚJE a na ZVĚŘE! Rozlišení 46MP foto + 4K video!  3 tepelná pohybová čidla s rychlostí spouště  0,3 vteřiny. Integrový solární panel  s vlastní integrovanou dobijecí baterií. Bluetooth + WfFi umožní fotopast vzdáleně nastavovat a i stahovat fotografie do svého mobilního telefonu!  
K fotopasti zdarma  32gb karta
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 

5 290 Kč

Fotopast BUNATY FULL HD GSM + ZDARMA fotopast BUNATY ONE micro

 

NA ZLODĚJE a na ZVĚŘE! Fotopast odesílá fotografie na email,cloud nebo mobilní telefon. Minimum lesklých ploch na přední části dělají fotopast prakticky neviditelnou. Přesně zaměříte fotopast laserovým ukazovátkem a zároveň vše co fotopast bude snímat, vidíte na velkém displeji na přední straně fotopasti!
K fotopasti zdarma + 32 gb karta + SIM karta
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 


7 490 Kč

Fotopast BUNATY FULL HD GSM 4G + ZDARMA fotopast BUNATY ONE micro


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! 4G extra rychlý GSM modul, SMS dálkové ovládání. Můžete si ze svého mobilního telefonu fotopast vypnout a zapnout nebo si nechat poslat fotografii na vyžádání. Fotopast zaznamená pohyb a okamžitě odešle fotografii na Váš mobilní telefon nebo email cloud. Laserové zaměření a velký barevný lcd displej na přední straně fotopasti. 
K fotopasti zdarma + 32 gb karta + SIM karta
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 


8 490 Kč

Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G + ZDARMA fotopast BUNATY ONE micro


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! Fotopast s GSM modulem 4G SMS ovládáním a úhlem snímání 65°. Fotopast zabere větší plochu než klasické fotopasti s běžným úhlem záběru. Rozlišení 24 MP a video ve FULL HD kvalitě. Velký LCD displej na přední straně fotopasti a laserové ukazovátko. Maskování s minimem lesklých ploch.
K fotopasti zdarma + 32 gb karta + SIM karta
AKCE 1+1
ZDARMA nejmenší fotopast na světě 


8 790 Kč
-40%

Fotopast STEALTH CAM TS14

NA ZVĚŘ ! 14 Megapixelů rozlišení fotografií. Noční přísvit o vlnové délce 840nm s dosahem až 18 metrů. Extrémně dlouhý výdrž na baterie, až 1 rok. Moderní patentované technologie americké značky STEALTH CAM! Značková fotopast za vynikající cenu. 

1 490 Kč
-30%

Fotopast STEALTH CAM FX12 DoubleDrop


NA ZVĚŘ !
16Megapixelů rozlišení fotografií! Skvělá značková fotopast pro myslivce a milovníky přírody ! Přísvit o vlnové délce 850nm s dosahem ,až 18 metrů! Velmi jednoduché nastavení QUICK SET! Velice oblíbená fotopast pro svůj design, nízkou cenu a jednoduché ovládání! Fotopast se záznamem na sd kartu. Rychlost spouště méně jak 1 vteřina. Extrémně dlouhý výdrž na baterie, až 1 rok! Fotopast je možné tak jako všechny fotopasti STEALTH CAM napájet i přes externí konektor. Moderní patentované technologie americké značky STEALTH CAM, která je průkopníkem ve vývoji fotopastí a v USA lídrem na trhu !

 

1 690 Kč

Fotopast BROWNING Command Ops ELITE 22


NA ZVĚŘ! Novinka pro rok 2024! Browning u svého nejlevnějšího modelu fotopasti výrazně zvýšil rozlišení optického snímače na 22MP + navíc došlo ke snížení koncové ceny. Tím se stává tato fotopast velmi dobrou volbou pro milovníky přírody a myslivce. Fotografie a videa z fotopasti Browning v kvalitě nemají konkurenci! Video je v HD kvalitě se zvukem! Rychlost spouště 0,3s! Fotopast je navíc vybavena funkcí přepisování strarých záznamů na sd kartě v případě jejího zaplnění! Fotopast umí pořídit až 8 snímků v rychlém sledu těsně za sebou. Máte tak jistotu, že Vám opravdu nic neunikne. Značková fotopast BROWNING velmi malých rozměrů
K fotopasti zdarma  32gb karta sada baterií

3 890 Kč

Fotopast BROWNING STRIKE FORCE FHDR


NA ZVĚŘ !
Nová fotopast Strike Force FHDR pro rok 2024 přichází s celou řadou vylepšení, včetně nového nočního vidění Gen 2 a technologií osvětlení Radiant 4. Tyto nové technologie výrazně zlepšují kvalitu nočních fotografií tím, že poskytují vyšší účinnost při nižší spotřebě energie, delší dosah přísvitu v režimu vysokého výkonu a rychlejší uzávěrku při snímání rychlého pohybu, což má za následek jasnější snímky rychle se pohybující zvěře. 

5 290 Kč

Fotopast BROWNING DARK OPS FHDR


NA ZLODĚJE  na ZVĚŘ !
Fotopast Browning 2024 Dark Ops FHDR nabízí možnost pořizovat noční snímky s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) přímo v terénu, což výrazně zlepšuje kvalitu obrazu. Nový systém nočního vidění Gen 2 Night Optics zajišťuje nejlepší možné noční osvětlení na dlouhé vzdálenosti. Nová generace Dark Ops je také vybavena zcela novým infračerveným přísvitem Radiant 4 Night IR, který má neviditelnou vlnovou délku a zvířata ani lidé ho nezaznamenají. Díky neviditelnému přísvitu je tato fotopast ideální na ochranu majetku tak i na zvěř!

5 490 Kč

Fotopast BROWNING STRIKE FORCE PRO X 1080


NA ZVĚŘ !
Fotopast Browning Strike Force Pro X 1080 pro rok 2024 je kompletně přepracovaná. Disponuje 1,5” barevným náhledovým displejem, bleskurychlou spouští s dobou reakce kratší než čtvrtina sekundy a integrovaným plně nastavitelným držákem z oceli pro snadné umístění v terénu. Kamera je dále vybavena nejmodernějším přísvitem Browning „RADIANT 6“. Nabízí nastavitelné režimy přísvitu pro přizpůsobení Vašim požadavkům, a to včetně režimů pro úsporu energie, dlouhý dosah a rychlý pohyb. Samozřejmostí je inovativní systém Illuma-Smart Technology.

5 590 Kč

Fotopast BROWNING DARK OPS PRO X 1080


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ!
Fotopast je vybavena špičkovým neviditelným přísvitem poháněným světově uznávanou technologií Browning. Nastavitelné režimy přísvitu s úsporným režimem (Power Save), režimem pro dlouhý dosah (Long Range) a režimem pro rychlý pohyb (Fast Motion). Inovativní technologie Illuma-Smart navíc zajišťuje uživatelům ty nejlepší možné noční snímky a videa. Mezi další funkce patří možnost pořizovat 24MP fotografie, Full HD 1080p videa se zvukem, dosah přísvitu, až 27 metrů, dosah detekce pohybu, až 30 metrů a dlouhá výdrž na baterie.

5 690 Kč

Fotopast BROWNING STRIKE PRO DCI


NA ZVĚŘ ! 
Nejvybavenějším fotopastí v řadě Strike Force je Strike Force Pro DCL. Tento náš špičkový model využívá technologii „duálních objektivů“. Vyvinuli jsme speciálně kalibrovaný objektiv pro denní snímání, který pořizuje ostré denní fotografie, zatímco noční objektiv se stará o neuvěřitelně čisté noční záběry. Pro vylepšení ostrosti a dosahu nočních snímků jsme integrovali nový systém infračerveného osvětlení RADIANT 6. 

5 790 Kč

Fotopast BROWNING DARK OPS PRO DCL


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ!
Jedinečná technologie dvou objektivů! Jeden objektiv pro denní fotografie , druhý objektiv pro noční snímky! Zcela neviditelné noční snímání! Jedna z nejlepších fotopastí bez GSM na trhu! Skvělé parametry zajistí vynikající fotografie! Fotopast určena pro profesionály! Rozlišení fotografií 26MP, rychlost spouště 0,15 vteřiny! Fotopst podporuje SD karty až do velikosti 512GB. Až 8 snímků v těsném sledu za sebou! Full hd video se zvukem! Jedna z nejlepších fotopastí na trhu. Integrované polohovací zařízení na zadní straně fotopasti pro pohodlné zaměření sledované plochy. Fotopast má navíc integrovaný barometr, který využijí hlavně milovníci přírody a umožní jim vysledovat aktivitu zvěře. Barevný lcd displej a kvalitní český manuál! Browning je značka , která garantuje top kvalitu! Malé rozměry pouze 11x8x6cm a dlouhá výdrž na baterie!


5 890 Kč

Fotopast BROWNING RECON FORCE EDGE


NA ZVĚŘ!
 20MP rozlišení fotografií ve formátu 16:9 s možnosti nastavení rychlosti spouště od 0,2 do 0,7 vteřin . Sekvence snímání , až 8 fotografií v těsném sledu za sebou během 2 vteřin. Podpora sd karet s kapacitou ,až 512GB. Velký barevný displej .Jednoduché nastavení. Automatické přepisování SD karty v případě jejího zaplnění. Dosah pohybového čidla a kvalita fotografií patří mezi to nejlepší na světě. 

5 990 Kč

Fotopast BROWNING RECON FORCE ELITE


NA ZVĚŘ!
22MP rozlišení a video ve full hd kvalitě se zvukem. Nejrychlejší fotopast na světe s rychlostí spouště 0,1 vteřiny. Extremné silný přísvit o vlnové délce 850 nm s technologií ZERO BLUR , která eliminuje rozmazání fotografií.  Sekvence snímání , až 8 fotografií v těsném sledu za sebou během 2 vteřin. Podpora sd karet s kapacitou ,až 512GB. Velký barevný displej .Jednoduché nastavení. Automatické přepisování SD karty v případě jejího zaplnění. Dosah pohybového čidla a kvalita fotografií patří mezi to nejlepší na světě.  Integrovaný barometr , který zobrazuje na fotografii pokles tlaku , máte tak možnost vysledovat chování zvěře.

6 290 Kč
Kategorie produktů
Rady, Novinky, Návody
Načítám, prosím vydržte...

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.