DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Recenze

Na webu e-fotopast.cz naleznete vždy nejpodrobnější informace, exkluzivní podrobné recenze a testy fotopastí. Vždy testujeme pouze kvalitní fotopasti vhodné pro provoz v ČESKÉ REPUBLICE ! Nabízíme pouze to nejlepší co je na trhu k dodání, je mnoho různých značek ovšem nechceme zahltit zákazníka nepřeberným množstvím produktů , proto naleznete u nás jen ty nejvhodnější značkové fotopasti na ochranu majetku a monitorování zvěře

Fotopast BUNATY ONE recenze

BUNATY ONE je novinkou na našem trhu od roku 2018 , levná kvalitní s českým menu od ČESKÉ značky BUNATY , která se specializuje na produkci fotopastí pro Český trh. Nyní..

Číst více

Recenze - Bunaty mini FULL HD nejmenší fotopast na trhu

VIDEO PREZENTACE:   Představujeme Fotopast Bunaty Full HD GSM fotopasti BUNATY jsou na trhu již od roku 2015 a patří mezi nejprodávanější fotopasti v České republice! Pro rok 2018 je..

Číst více

Recenze fotopasti BUNATY FULL HD

Představujeme Fotopast Bunaty Full HD Fotopasti nové generace, které jsou opravdu jiné! noční fotografie z fotopastí BUNATY patří mezi nejlepší v nabídce!..

Číst více

Recenze Acorn 6210MC verze TIGER TIME 0,8s CZ verze - originál

Fotopast LTL-Acorn model LTL-6210MC Dovolte mi představit fotopast LTL-Acorn model LTL-6210MC, která je nástupcem modelu 5210 recenzovaném před časem. Firma LTL-Acorn pomalu opouští modulární..

Číst více

Recenze Acorn 5210MC verze TIGER TIME 0,8s CZ verze - originál

Fotopast LTL-Acorn model LTL-5210MC Značka LTL-Acorn je mezi uživateli fotopastí pojmem a je dost pravděpodobné, že pokud jste se rozhodli přečíst tuto recenzi, už jste se s touto značkou setkali. Jedná se o..

Číst více

Recenze Acorn 5210MG verze TIGER TIME 0,8s CZ verze - originál

Fotopast LTL-Acorn model LTL-5210MG GSM část V předchozí recenzi jsme si představili fotopast LTL-Acorn model LTL-5210MC bez GSM modulu. V této recenzi se budeme věnovat modelu fotopasti LTL-5210MG která je zcela..

Číst více

Recenze ScoutGuard SG570V - originál

Fotopast ScoutGuard model SG570-6M Mezi nejmenší fotopasti na trhu (velikost fotopasti je 144x78x36mm) se řadí fotopast SG570-6M od firmy ScoutGuard. Jedná se o nástupce velmi oblíbených..

Číst více
Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...