DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

NA ZVĚŘ! Novinka pro rok 2021! ZBrowning u svého nejlevnějšího modelu fotopasti výrazně zvýšil rozlišení optického snímače na 18MP + navíc došlo ke snížení koncové ceny. Tím se stává tato fotopast velmi dobrou volbou pro milovníky přírody a myslivce. Fotografie a videa z fotopasti Browning v kvalitě nemají konkurenci! Video je v HD kvalitě se zvukem! Rychlost spouště 0,3s! Fotopast je navíc vybavena funkcí přepisování strarých záznamů na sd kartě v případě jejího zaplnění! Fotopast umí pořídit až 4 snímky v rychlém sledu těsně za sebou. Máte tak jistotu, že Vám opravdu nic neunikne. Značková fotopast BROWNING velmi malých rozměrů!

• 18MP rozlišení

• monochromatický LCD displej

• snímání o vlnové délce 850nm

• Video HD se zvukem  (5 sec.-2 min)

• Nastavitelná rychlost spouště 0.2 - 0.7 sec.

• Dosah přísvitu ,až 20metrů

• Dosah pohybového čidla ,až 20metrů

• Technologie ILLUMA -SMART automaticky upravuje IR přísvit ,dle vzdálenosti snímání

• Přepisování SD karty v případě jejího zaplnění

• Sekvenční snímání – až 4 fotografií během 2 vteřin.

• Informační razítko na fotografii Datum, čas, fáze měsíce, teplota, 

• Napajení 6 x klasická tužková baterie

• 12 voltů  vstup na externí baterii

• Podpora SD karet ,až do velikosti 32 GB

• Závit na stativ

• Velikost 8x11x6 cm

Fotopast BROWNING COMMAND OPS - silný přísvit - rozlišení 18MP - 

Nejlevnější fotopast americké značky Browning pro sledování zvěře má mimořádně silný přísvit, takže je možné zachytit v noci zvíře i na větší vzdálenosti. Protože přísvit o vlnové délce 850 nm je mírně viditelný, je vhodné umístit fotopast do vyšších poloh, aby nebyla v úrovni očí zvířete. Pak s fotopastí BROWNING COMMAND OPS pořídíte skvělé fotky a zvěř nezradíte. Kromě extrémně silného přísvitu má fotopast ještě další užitečnou funkci – na SD karta při zaplnění přepisuje automaticky staré záznamy.U fotopasti vás zaujme optimální rychlost spouště

Fotopast BROWNING COMMAND OPS vyniká optimalizovanou spouští, která pořídí snímek za 0,3 vteřiny. Díky tomu zachytí pohotově zvíře, které se před fotopastí objeví. Vývojáři značky Browning dlouho hledali ideální rychlost spouště a konečně ji našli. Nynější rychlost umožňuje, aby vznikl snímek až tehdy, kdy se sledovaný objekt dostane celý do zorného pole. Při příliš rychlé spoušti se často stávalo, že fotopast zachytila jen část těla. Přístroj také umožňuje pořídit 4 snímky v rychlém sledu za sebou. Rozlišení fotopasti je 18 MP, což výrazně převyšuje rozlišení jiných fotopastí v této cenové hladině. Na snímku je možné umístit štítek s hodinou a datem pořízení. Fotopast BROWNING COMMAND OPS – snadná výměna baterií
Uživatelé ocení, že fotopast BROWNING COMMAND OPS pro sledování zvěře má výborně řešené části, s nimiž se manipuluje.  SD karta je snadno přístupnáNastavení fotopasti se provádí pomocí 6 viditelně označených tlačítek po odklopení plastové spony na boku. Baterie jsou umístěny odděleně od elektroniky, takže případné vytečení elektrolytu přístroj nepoškodí. Při výměně se nemusí fotopast demontovat. Pomocí tlačítka se vysune celý box, baterie se vymění a celý box se opět zasune. V přední části fmoderní led diody, které mají velký výkon, fotografie v noci budou z této fotopasti opravdu kvalitní.

U této fotopasti je praktické používat dvě paměťové karty
Displej fotopasti je monochromatický, ale dobře čitelný. Neumožňuje však prohlížení fotografií přímo v přístroji, je proto vhodné mít dvě paměťové karty. Starou vyjmete, novou vložíte a fotografie si doma v klidu na PC prohlédnete. Fotopast velikosti 13,5 x 9 x 6 cm má maskovaný povrch, který je ideální do přírody. Součástí je látkový popruh s kovovou sponou, která je pevnější než plastová u jiných značek. K dispozici je český návod v solidním překladu. 

Které položky v MENU můžete nastavit:
1. Datum a čas (SETUP DATE/TIME) – umožňuje nastavit aktuální datum a čas.

2. Režim fotopasti (TRAIL MODE) – umožňuje nastavit režim fotografování, videa nebo časosběru.

3. Kvalita fotografií (PHOTO QUALITY) – umožňuje nastavit kvalitu fotografií.

4. Kvalita videa (VIDEO QUALITY) – umožňuje nastavit kvalitu video sekvencí (čím vyšší kvalita, tím video či fotografie zabere na paměťové kartě více místa).

5. Délka video sekvence (VIDEO LENGTH) – umožňuje nastavit délku video snímku.

6. Prodleva mezi snímky (PICTURE DELAY) - umožňuje nastavit prodlevu mezi jednotlivými snímky či videosekvencemi. Pokud nastavíte hodnotu 1 minuta, fotopast pořídí snímek či video před fotopastí, pak se na 1 minutu vypne. Po této době se znovu zapne, a pokud je před fotopastí pohyb, znovu objekt vyfotografuje, pak se zase na 1 minutu vypne.

7. Více snímků při zapnutí (MULTI SHOT MODES) – umožňuje pořídit až 8 snímků rychle za sebou při zaznamenání pohybu.

8. Nastavení teploty (TEMP UNITES) – umožňuje nastavit teplotu ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.

9. Název kamery (CAMERA NAME) – umožňuje nastavit číslo kamery

10. Data na obrázku (IMAGE DATA STRIMP) – umožňuje na fotografii nastavit štítek s datem a časem pořízení.

11. Test dosahu fotopasti (MOTION TESTDEFAULT SETTINGS) – umožňuje otestovat dosah fotopasti. Dosah fotopast signalizuje červenou blikajicí diodou. Při přepnutí do aktivního režimu dioda blikat přestane.

12. Časosběrná funkce (TIMELAPSE FREQ) – umožňuje nastavit časoměrnou funkci, to znamená, že můžete nastavit určité časové období, po které bude fotopast snímat prostor bez toho, že by senzor reagoval na pohyb.

13. Periodická prodleva časosběrné funkce (TIMELAPSE PERIOD) – umožňuje, aby se časosběrná funkce po určité době vypínala a zapínala.

14. Řízení paměťové karty (SD MANAGAMENT) - umožňuje, aby paměťová karta při zaplnění začala přepisovat staré záznamy.

15. Mazání (DELETE ALL) – umožnuje vymazání SD karty.

16. Připojení k televizi (TV-OUT) – umožňuje připojit fotopast k televiznímu přístroji a nastavit režim zobrazení.

17. Aktualizace softwaru (SOFTWARE UPGRADE) – umožňuje aktualizace softwaru. Doporučujeme nepoužívat, protože při neodborné manipulaci by mohlo dojít k nevratnému poškození funkcí fotopasti.

Závěrem můžeme opět potvrdit, že Víme, že fotopast BROWNING COMMAND OPS vás při sledování zvěře rozhodně nezklame. Kvalita zpracování a relativně nízká cena předurčují tuto fotopast pro myslivce a milovníky přírody . Kvalita fotografií a perfektní dílenské zpracování to je to co právě značku BROWNING proslavilo po celém světě! Nejen špičkové zbraně ,ale i velmi kvalitní fotopasti !

UKÁZKA FOTOGRAFIÍ A VIDEO SEKVENCÍ
 

Kategorie produktů

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...