DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Nová řada fotopastí Acorn 5310

Nová řada fotopastí Acorn 5310

Nová řada fotopastí Acorn 5310

Fotopasti Ltl Acorn patří v ČESKÉ REPUBLICE mezi nejprodávanější značku fotopastí model 5210MC byl a je stále nejprodávanější fotopastí na trhu! Nyní výrobce uvedl novou řadu 5310 která aspiruje na nejlepší fotopast jakou lze zakoupit !!!!
V čem je lepší? Čtěte níže !!

V čem je lepší: Rozdíl je patrný hned na první pohled, fotopast řady Acorn 5310 má dvojnásobný počet tmavých LED diod se zcela neviditelným nočním snímáním! V podstatě jednoduše řečeno - mnohem účinnější neviditelný blesk pro noční focení!

Ukázka fotografií Acorn řady 5210


Ukázka fotografií z nové řady Acorn 5310 - jasnější a čitelnější fotografie za úplné tmy při zachování zcela neviditelného snímání !!!


ŠIROKÝ ÚHEL SNÍMÁNÍ SLEDOVANÉ OBLASTI:
Fotopasti Acorn jsou dostupné také s převratným extremním úhlem záběru sledované oblasti - fotopast snímá mnohem více plochy. Tyto fotopasti mají v označení popisu písmeno "W" více o značení fotopastí řady 5310 se dočtete na konci tohoto článku! Níže si prosím porovnejte fotografie pořízené z fotopasti 5310 běžné varianty a fotopasti řady 5310 s označení W= širokoúhlým snímáním. Fotografie jsou pořízeny ze stejného místa!

FOTOGRAFIE Z BĚŽNÉ FOTOPASTI ŘADY 5310FOTOGRAFIE Z FOTOPASTI ŘADY 5310 širokoúhlým snímáním. Fotografie jak je patrné zabere mnohem větší plochu, ale zdánlivě jako z větší vzdálenosti, ale oba ukázkové snímky jsou z naprosto stejného místa !ZNAČENÍ FOTOPASTÍ ŘADY 5310
POZOR! FOTOPASTI JSOU DODÁVÁNY V MNOHA VARIANTÁCH !
Dostupné fotopasti v našem eshopu:

Acorn 5310MC - model bez GSM s možností o rozšíření GSMmodul , s neviditelným "bleskem", s normálním snímáním ( bez širokoúhlého objektivu)

Acorn 5310WMC- model bez GSM s možností o rozšíření GSM modul , s neviditelným "bleskem", s širokoúhlým objektivem

Acorn 5310MG - model s GSM s GPRS, s neviditelným "bleskem", s normálním snímáním ( bez širokoúhlého objektivu)

Acorn 5310WMG - model s GSM s GPRS, s neviditelným "bleskem", s širokoúhlým objektivem

POZOR! Na trhu je mnoho různých prodejců a individuálních dovozců ! Existují i ořezané verze s označením "A" případně "MM" atd, Pokud narazíte na zdánlivě výhodnou nabídku, vždy si dobře ověřte zda fotopast opravdu má funkce, které vyžadujete a zda uvedené označení opravdu odpovídá funkcím fotopasti! Toto je velmi důležité

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...