DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS Potřebujete poradit? (Po-Pá 9 - 17h.)
+420 777 100 145

Proč fotopast od nás?

Více jak 7 let se specializujeme pouze na dovoz a prodej fotopastí. Každý den neděláme nic jiného, než připravujeme fotopasti pro naše zákazníky. Neprodáváme žádné jiné zboží, proto opravdu každou fotopast do detailu známe. Prodejců fotopastí je dnes velmi mnoho, ale mnohdy prodávají i další zboží a fotopasti jsou pro ně jen okrajový produkt. Je dobré si vždy ověřit, zda prodejce fotopasti, které prodává, opravdu zná a zda Vám je schopen poradit v případě, že nastane problém! Naše firma každou fotopast před uvedením na trh důkladně testuje. Není našim cílem nabízet nepřeberné množství značek a modelů, nabízíme pouze fotopasti, které víme, že opravdu spolehlivě fungují. Nabízíme kvalitní technickou podporu po telefonu a vždy Vám rádi poradíme s nákupem, výběrem a nastavením fotopasti. Fotopastí prodáváme opravdu velmi mnoho a není našim cílem prodat jednu fotopast za každou cenu. Na jedné fotopasti nezbohatneme. Daleko důležitější je pro nás spokojený zákazník. Proto se nemusíte obávat, že pokud by Vám náhodou fotopast nevyhovovala nebo nespnila Vaše očekávání , vrácení zboží a vrácení peněz je to nejmenší co pro každého zákazníka můžeme udělat . Vaše spokojenost je na prvním místě ! Máme vlastní servis , kde fotopasti opravujeme a pokud se nějaká reklamace vyskytne, vždy se snažíme problém vyřit co nejdříve. K vybraným fotopastem nabízíme příslušenství zdarma, například k nejprodávanějším fotopastem v ČR značky BUNATY získáte příslušenství za více jak 1200 Kč zdarma. Aktuální seznam promo akcí naleznet zde ! Na našem webu také najdete recenze a video návody !

Všechny fotopasti se dnes vyrábějí v ČÍNĚ, což v dnešní době není nic překvapujícího. Stejně tak se v ČÍNĚ vyrábí mobilní telefony a prakticky veškerá spotřební elektronika. Zásadní ovšem je pohlídat si kvalitu! Není ČÍNA jako ČÍNA ! Jsou továrny na špičkové úrovni, které produkují velice kvalitní výrobky, ale stejně tak jsou továrny, kde koupíte produkt, který bude fungovat jen pár dnů a kvalita je na mizerné úrovni !
Naše firma, proto svého každého dodavatele důrazně prověřuje a hlídáme si kvalitu! Snažíme se osobně navštívit každého dodavatele fotopastí přímo v jeho továrně. Díky našim kontaktům máte jistotu kvalitní originální fotopasti s kvalitním servisem a kvalitní technickou podporou. Naši dodavatelé jsou naši přátelé, které osobně známe!

Kategorie produktů
Rady, Návody, Novinky

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...