Kategorie dle použití
Příslušenství
Ověřeno našimi zákazníky
 e-fotopast.cz získal jako jediný eshop se specializací pouze na fotopasti prestižní zlatý certifikát 

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Fotopasti
Výrobci
časté otázky
Proč fotopasti od nás
Fotopasti SKLADEM ! Fotopasti přímo dovážíme a distribujeme do obchodů v ČR
Skladovou zásobu držíme v desítkách i stovkách kusů od každého modelu fotopasti !
 

 
OKAMŽITÁ EXPEDICE Dnes fotopast objednáte zítra již může být u Vás. 
 
 
Možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů.

 

Reference - nakupují u nás

  státní policie ČESKÉ REPUBLIKY
Fotopasti od nás nakupuje i policie ČR

               městské policie
Naše fotopasti má i městská policie

                  celní úřad ČR
Nejednu fotopast si od nás pořídil Celní úřad

   KRKONOŠKÝ NÁRODNÍ PARK
Na fotopast od naší firmy můžete narazit i v KRNAPu

        Lesy České republiky
     Lesy České republiky, s.p. si také pořídili naše fotopasti
         Záchranný sbor ČR
           Hasičský záchranný sbor ČR má také nejednu fotopast
Státní POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY
Česká republika - Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
Česká republika - Krajské ředitesltví policie Královéhradeckého kraje
Česká republika - Krajské ředitelství policie Zlínského kraje
Hlavní město Praha - Městská policie
CELNÍ ÚŘAD ČESKÉ REPUBLIKY

Hlavní město Praha
Město Karlovy Vary
Město Kadaň
Město Lázně Bohdaneč
Město Velvary
Město Pec pod Sněžkou
Město Toužim
Město Pardubice
Město Aš
Město Ústí nad Labem
Město Nové Sedlo
Město Stráž pod Ralskem
Město Rudolfov
Město Bechyně
Městys Chlum u Třeboně
Město Bílovec
Město Tachov
Město Uherský Ostroh
Město Osek
Město Velvary
Město Odry
Město Odolena Voda
Město Mnichovo Hradiště
Město Tábor
Město Jaroměř
Město Písek
Město Litovel
Město Proseč
Město Kopidlno
Městyse Cítoliby
Město Přeštice
Město Stochov
Město Rokycany
Město Budišov nad Budišovkou
Město Planá nad Lužnicí
Město Libčice nad Vltavou
Městys Mladé Buky
Městys Brankovice
Městis Borotín
Městys Dřevohostice
a mnoho dalších....

Víme co prodáváme! 
Díky našim kontaktům máte jistotu kvalitní originální fotopasti s kvalitním servisem a kvalitní technickou podporou. Naši dodavatelé jsou naši přátelé, které osobně známe! Více ....


fotogalerie

jak nastavit gsm fotopast

KROK ZA KROKEM

Co potřebujete : FOTOPAST Acorn 5210, 5310, 6210 s gsm bránou. SIM kartu stejnou jaká se používá v běžném mobilním telefonu. Počítač – bez počítače to nelze !

SIM karta OVĚŘENÍ : SIM kartu kterou vložíte do fotopasti je třeba předem ověřit zda je opravdu funkční a je zablokovaný PIN kód. Důrazně doporučujeme si vše opravdu ověřit a nespoléhat na případné informace od operátora , jako že SIM karta je funkční PIN odblokován atd.

1. Vložte SIM kartu do běžného, nejlépe „chytrého“ mobilního telefonu a telefon zapněte – telefon po Vás nesmí chtít PIN KÓD ! tzn, telefon musí normálně naběhnout bez toho ,aby vyžadoval zadání PIN kódu. Pokud po Vás bude chtít zadat PIN KÓD zadejte ho a počkejte až telefon zcela naběhne. Nyní je tedy třeba PIN kód odblokovat, bez tohoto kroku odesílání přes GSM bránu fotopasti nikdy nebude fungovat . Toto je třeba udělat přímo v menu v mobilním telefonu – v každém mobilu toto nastavení může být jiné – standardně toto bývá v menu „NASTAVENÍ“ položka „ZABEZPEČENÍ“ kde je možnost nastavení zamezení vyžadování PIN KODU.
Nyní opravdu znovu vyzkoušejte zda když mobilní telefon zapnete a vypnete zda po Vás bude požadovat PIN KOD ! Mobilní telefon musí naběhnout bez požadavku zadat PIN KOD !!!!

2. Pokud jste si na 110% jistí, že PIN kod mobilní telefon nepožaduje a naběhl, vyzkoušejte zda SIM karta je opravdu aktivní a nikdy nespoléhejte na informace od operátora! Tzn ideálně vyzkoušejte zda všechny funkce SIM jsou aktivní, vyzkoušejte, zda lze odesílat MMS ( zašlete si zkušební MMS na jiný mobil) vyzkoušejte zda Vám funguje internet a zda lze normálně telefonovat. Pokud používáte předplacenou kartu ověřte si zda máte dostatečný kredit ! Nespoléhejte na domnění, že kreditu je dost atd. vše si opravdu prověřte , ušetříte si tím mnohdy spoustu času a trápení !!

Nyní vložte SIM kartu do fotopasti !

FOTOPAST NASTAVENÍ: důrazně doporučujeme fotopast pro první zaslání fotografie mít nastavenou v základním továrním nastavení, tzn. nic nenastavovat! Nenastavovat časovače, časosběr atd. počkat až Vám přijde první fotografie na mobil nebo email a teprve pak si nastavit fotopast dle svého přání !
Fotopast s vloženou SD kartou a SIM kartou přepněte do polohy test, stiskněte tlačítko menu nalistujte v menu položku RESET a potvrďte tlačítkem OK! Ještě se ujistěte následující položky v menu fotopasti : REŽIM - FOTO, ČASOVAČ 1 VYPNUTO, ČASOVAČ2 VYPNUTO, ČASOSBĚR VYPNUTO! PRODLEVA- 1 nebo 2 minuty

1. Možnost nastavení FOTOPAST GSM ! odesílání MMS na mobilní telefon !
výhody a nevýhody nastavení MMS naleznete ZDE
Fotopast přepněte do polohy test následně fotopast připojte k počítači pomocí dodávaného USB kabelu. Počítač Vám oznámí , že je připojen nový disk . V počítači – tento počítač – si zjistěte jako jaký disk počítač fotopast identifikoval (D,E,G….) je třeba opravdu přesně zjistit správné označení fotopasti jako jaký disk počítač fotopast identifikoval! Pokud tedy víme , že počítač fotopast identifikoval jako například disk D , toto označení si zapamatujeme pro další nastavení.
Nyní vložíme do počítače malé CD , které bylo součástí dodávky fotopasti a z cd spustíme program označený SETUP ( malé logo ořechu ) standartně je umístěn na CD v žluté složce MMS SETUP. Spustě soubor SETUP. Nyní se Vám zobrazí na počítači následující program s tabulkou:

Zvolte tedy českou republiku , model označení fotopastí a stiskněte tlačítko Nastavení MMS
zobrazí se Vám následující tabulka, kde vyplníte následující položky!REŽIM MMS – AUTOMATICKY
STATUS MMS – VGA
ZEMĚ - ČESKÁ REPUBLIKA
OPERÁTOR – zde zvolíte operátora SIM karty vložené ve fotopasti !
SMS remote control – můžete ponechat na vypnuto !
Tel. Cislo – zadáte telefonní číslo mobilního telefonu na který mají přicházet fotografie z fotopasti ! Máte dále níže možnost zadat případně další email nebo telefonní čísla , pokud chcete zasílat foto na více míst ! Pozor ! Pokud zadáte více tel čísel , například 3, odeslaná 1 fotografie bude zpoplatněna operátorem 3x protože je odeslána na 3 telefonní čísla !
Select – stiskněte toto tlačítko Select , zobrazí se Vám průzkumník , kde označte písmeno disku , které máme zjištěno z předchozího nastavení např. D,G atd. a stisknete OK.Následně dole v řádku máme správně označenou cestu k fotopasti viz obrázek ! Musí tam být pouze správné písmeno: nic ví!!! Viz obrázek

Nyní stiskněte tlačítko GENEROVAT

Pokud postup byl správný ukáže se následující potvrzení

Nyní fotopast přepněte do polohy OFF a postupujte přesně takto:
odpojte USB kabel z fotopasti
uvolněte si přístup k LCD displeji tak , aby jste se mohly na displej dívat tzn, u modelu 5210, 5310 sundejte zadní box ( fotopast je stále vypnutá)
Sledujte Lcd displej fotopasti a přepněte tlačítko do polohy TEST na krátky okamžit se na displeji zobrazí nápis Update…… . je to pouze zlomek vteřiny , buďte prosím pozorní , není podstatné zda nápis přečte ,ale že se nějaký nápis zobrazí. Nápis se zobrazí v červené nebo žluté barvě.

Pokud postup byl správný je vše OK a fotopast můžete vyzkoušet !

2. Možnost nastavení FOTOPAST GSM ! odesílání fotografií přes GPRS na email!
výhody a nevýhody nastavení GPRS naleznete ZDE
POZOR ! JE DŮLEŽITÉ MÍT EMAIL VYTVOŘENÝ NA SEZNAMU KDE DOBŘE FUNGUJE SMTP SERVER! Tzn vytvořte si email s koncovkou @seznam.cz , žádný jiný!!! jako @email.cz atd , pouze @seznam.cz. V našem případě máme tedy vytvořen email například fotopasttonda @seznam.cz

Fotopast přepněte do polohy test, následně fotopast připojte k počítači pomocí dodávaného USB kabelu. Počítač Vám oznámí , že je připojen nový disk . V počítači – tento počítač – si zjistěte jako jaký disk počítač fotopast identifikoval (D,E,G….) je třeba opravdu přesně zjistit správné označení fotopasti jako jaký disk počítač fotopast identifikoval! Pokud tedy víme , že počítač fotopast identifikoval fotopast jako například disk D , toto označení si zapamatujeme pro další nastavení.
Nyní vložíme do počítače malé CD , které bylo součástí dodávky fotopasti a z cd spustíme program označený SETUP ( malé logo ořechu ) standartně je umístěn na cd v žluté složce MMS SETUP. Spustě soubor SETUP. Nyní se Vám zobrazí na počítači následující program s tabulkou:

Zvolte tlačítko Nastavení Smtpzde zvolíte následující položky:
Smtp Mode - Automaticky
Země - česká republika
Operátor – zde zvolíme operátora SIM karty vložené ve fotopasti
SMS Remote - kontrol můžeme ponechat na vypnuto
Smtp Server – smtp.seznam.cz
Port – 25
Sender Email –email který máme vytvořený na seznamu , tedy fotopasttonda@seznam.cz
Heslo – musíme napsat heslo do vytvořeného emailu fotopasttonda@seznam.cz tak jak se do tohoto emailu přihlašujete pod heslem tak zde toto heslo napíšete
Email 01 – zde napíšeme email na který chceme ,aby nám fotografie přicházely , pro první nastavení doporučujeme ponechat stejný email fotopasttonda@seznam.cz

Nyní stiskněte tlačítko Vybrat

zobrazí se Vám průzkumník , kde označte písmeno disku , které máme zjištěno z předchozího nastavení např. D,G atd. a stiskněte OK

Následně dole v řádku máme správně označenou cestu k fotopasti viz obrázek ! Musí tam být pouze správné písmeno: nic ví!!! Viz obrázek
Nyní stiskněte tlačítko GENEROVAT

Pokud postup byl správný ukáže se následující potvrzení


Nyní fotopast přepněte do polohy OFF a postupujte přesně takto:
odpojte USB kabel z fotopasti
uvlněte si přístup k LCD displeji tak , aby jste se mohly na displej dívat tzn, u modelu 5210, 5310 sundejte zadní box ( fotopast je stále vypnutá)
Sledujte Lcd displej fotopasti a přepněte tlačítko do polohy TEST na krátký okamžik se na displeji zobrazí nápis Update…… . je to pouze zlomek vteřiny , buďte prosím pozorní , není podstatné zda nápis přečtete ,ale že se nějaký zobrazí. Nápis se zobrazí v červené nebo žluté barvě.

Pokud postup byl správný je vše OK a fotopast můžete vyzkoušet !


POZOR !! V tomto návodu jsou popsány dvě možnosti nastavení MMS nebo GPRS (smtp) je třeba si vybrat pouze jednu z možností , nelze použít obě nastavení . Pokud provedete nastavení nové vždy automaticky přemaže nastavení původní


REKUPITULACE DŮLEŽITÝCH BODŮ!
SIM nesmí chtít PIN a musí být plně funkční
Vše nastavujte v továrním nastavení fotopasti bez žádného uživatelského donastavovaní!
Zvolte správně v počítači písmeni disku pod kterým se fotopast identifikovala
Sledujte na závěr LCD displej fotopasti zda problikne nápis červený nebo žlutý upgrade….

Kontaktujte nás!

Kontakt na prodejce fotopastí
profesionální technik na telefonu
ZAVOLEJTE! PORADÍME VÁM!
info@e-fotopast.cz
pracovní doba
po - pa 9.00 - 17.30 hod

tipy rady návody novinky

TOP NOVINKA OD BUNATY!
Nejmenší , nejnovější a nejlevnější fotopast značky BUNATY naskladněna!

Nejměnší fotopast na světě! Rozlišení 16 MP a skvělá cena ! To je Bunaty mini Full HD a co Vás ještě překvapí? Přes svou velikost má fotopast velký barevný displej a plnohodnotný počet tlačítek pro jednoduché nastavení. V čem je tato fotopast lepší než jiné mále fotopasti dostupné na trhu? Čtěte zde !

 Vylepšené profi fotopasti BUNATY pro rok 2019 skladem! 16 MP rozlišení , přemazávaní starých záznamů na sd kartě a 40% zesílený zcela neviditelný přísvit zajistí ještě jasnější a kvalitnější záznam v noci!  Čtěte 10 důvodů v čem jsou fotopasti řady profi BUNATY lepší - ZDE!
 
 


Možná se domníváte, že fotopasti jsou prakticky všechny stejné. Fotopast jako fotopast, ale v následujících řádcích se Vám pokusíme ukázat, že někdy ten, kdo fotopast navrhuje a vyrábí, opravdu nepřemýšlí a dopustí se natolik závažných chyb při vývoji fotopasti, které znepříjemňují práci s fotopastí a nebo rovnou mohou vést snadno díky chybě ve vývoji k poškození celého přístroje. Čtěte ZDE!

UKRADENÁ FOTOPAST!

Ukradli Vám fotopast, nebo se bojíte krádeži fotopasti? Lze ukradenou fotopast dohledat? Jak předejít krádeži fotopasti.
čtete ZDE! 

Čím větší rozlišení tím kvalitnější fotopast?

Jeden z nějvětších omylů , kterých se zákazníci dopouštějí při nákupu fotopasti ! Čím větší rozlišení tím kvalitnější fotopast? Není tomu tak! Čtěte ZDE!

Fotopast s dosahem
Jaký je reálný dosah fotopasti?

Čtěte ZDE!

Levné fotopasti z ČÍNSKÝCH eshopů

Stále častěji nás kontaktují zákazníci s požadavkem na levnou a spolehlivou fotopast s GSM modulem a zvažují nákup přímo v Čínských eshopech a ptají se na naší zkušenost s těmito fotopastmi. ČTĚTE ZDE!


Jaká fotopast se nejlépe maskuje? Budete překvapení! 

Né vždy platí, že menší fotopast zamaskujete snadněji než fotopast o málo větší! Čtěte ZDE!


VYBÍRÁME LEVNOU FOTOPAST

Na co si dávat pozor při výběru levné fotopasti? Čtěte ZDE!

 JAK NASTAVIT GSM FOTOPAST BUNATY! Video návod ZDE


TEST FOTOPASTÍ! NOČNÍ FOTO!
porovnání BROWNING vs. Acorn a ScoutGuard! Nová světoznámá značka BROWNING ! Odhalte výhody těchto kvalitních fotopastí! Čtěte ZDE! 
NOVINKA! polohovací zařízení se samořezným vrutem

jednoduchá instalace fotopasti v přírodě! Pozor! Nyní zcela zdarma k vybraným fotopastem! Čtěte zde

 

Wifi Bluetooth ve fotopasti ! užitečná a nebo nebezpečná funkce ? Čtěte ZDE!

 
JAKÉ BATERIE DO FOTOPASTI?

Máme pro Vás řešení! Alkalické , Lithiové nebo dobijecí? Nejlepší je externí baterie a je také nejlevnější! Čtěte ZDE!
 

JAKOSIM KARTU DO GSM FOTOPASTI? Máme pro Vás řešení! Nemusíte sepisovat žádné smlouvy! Platíte pouze za vyčerpaná data, pokud fotopast nepoužíváte data se nečerpají SIM je nabítá na 200 Kč a vydrží pro odeslání mnoha  set fotografií Čtěte ZDE !

  
 

Detektor fotopastí opravdu odhalí Vaší fotopast? Jak funguje? Jsou naše fotopasti v ohrožení ? Čtěte ZDE !

 

Jak maskovat Fotopast
tipy a rady jak zamaskovat fotopast v různých podmínkách. Čtěte ZDE !

 Kamerový systém nebo fotopast? Co zvolit na ochranu majetku? 

přečtěte si několik postřehu v čem je fotopast efektivnější než kamerové sytémy, více ZDE!
 

Jak nastavit GSM fotopast
podrobný popis KROK ZA KROKEM nastavení fotopasti Acorn pro odesílání snímků na mobil nebo email ZDE !

 

recenze
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.