DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS

Jakou fotopast

FOTOPAST Je automatické fotoaparát je určené pro denní i noční záznam fotografií nebo videa! Fotopast je aktivována spuštěním PIR čidla a to v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb člověka nebo zvířete (tepelný pohyb). Fotopast je možné využít k monitorování zvěře v přírodě, nebo k ochraně majetku před zloději. Fotopast pracuje na baterie a tak nepotřebuje přívod energie, jednoduše jí můžete schovat a přenášet dle potřeby. Dnes Vám fotopast bude hlídat chatu a zítra může být kdekoli jinde. Moderní fotopasti s GSM umí odesílat fotografie přímo na emaill nebo mobilní telefon.

K tomu, aby Váš výběr fotopasti byl správný a Vaše spokojenost maximální si Vás dovolujeme seznámit s důležitými parametry při výběru fotopasti. Na našem trhu je obrovský výběr různých značek a modelů, ale jen zlomek patří mezi kvalitní a spolehlivé, nezapomeňte , že se dnes všechny fotopasti vyrábí v Číně, kde rozdíl v kvalitě může být obrovský. Jsme firma , která do české republiky fotopasti dovezla před více jak 10 lety fotopast jako první a velmi pečlivě vybíráme naše dodavatele, které pravidelně navštevujeme v jejich továrnách v Číně a kvalitu fotopastí si hlídáme.  NÍŽE NALEZNETE DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO SPRÁVNÝ VÝBĚR FOTOPASTI!

NEVIDITELNÝ NOČNÍ PŘÍSVIT !

K tomu,aby fotopast mohla pracovat i v noci, používá fotopast přísvit, který je u fotopastí v kategorii "fotopasti na zloděje a na zvěř" v naší nabídce zcela neviditelný pro lidské oko ( má vlnovou délku 940nm) tyto fotopasti mohou být použity nejen pro myslivce a milovníky přírody,ale také na ochranu majetku. Při přímém pohledu na fotopast v naprosté tmě fotí zcela neviditelně a bezhlučně. Pozor! mnoho fotopastí je na našem trhu k dostání s přísvitem o vlnové délce 850nm taková fotopast v noci viditelně svítí a je nepoužitelná na ochranu majetku! Před nákupem u jiného prodejce než u nás si dobře ověřte zda fotopast fotí opravdu neviditelně !

GSM BRÁNA PRO PŘENOST FOTOGRAFIÍ NA EMAIL A MOBILNÍ TELEFON

Nejnovější fotopasti s GSM bránou umožňují okamžitý přenos fotografií ( ne VIDEA) na mobilní telefon nebo email. Je třeba vzít v úvahu, že tato služba Vás bude vždy stát nějaké peníze. Do fotopasti musíte vložit SIM kartu tak jako do běžného mobilního telefonu, nejlépe nějakou předplacenou kartu bez nutnosti sepisování smlouvy, ke každé fotopasti s GSM v naší nabídce odbržíte zcela zdarma SIM kartu v hodnotě 200,Kč , která je datová a dobijecí. S touto SIM KARTOU budou náklady na odesílání fotografií minimální při běžném provozu do 100,-Kč měsíčně i mnohem méně. Obzvlášť při nákupu fotopasti s GSM je třeba dbát na kvalitu , k čemu Vám bude fotopast, která Vám odešle jen zlomek pořízených fotografií a nebo bude odesílat náhodně? Fotopasti BUNATY s GSM v naší nabídce mají kvalitní polohovací anténu pro spolehlivý příjem GSM signálu a pracují i tam kde jiné levné fotopasti již ztrácejí signál. Fotopasti BUNATY jsou nejlepší volbou fotopasti se spolehlivým přenosem fotografií na email a mobilní telefon.

DOSAH POHYBOVÝCH ČIDEL:

Pohybová čidla reagují na změnu teploty v místě, které monitorují, tzn. že se snaží zaznamenat pouze živé tvory nebo objekty s jinou teplotou než je sledované okolí. Dosah záleží na okolní teplotě a na velikosti objektu, který se snaží zaznamenat. Všeobecně je dosah pohybových čidel 12 až 16 metrů obzvášť si dejte pozor na nabídky obchodů, kde uvádějí nesmyslné dosahy fotopastí až 25 metrů až 30 metrů, vždy je tento údaj se slůvkem "až" ,ale už zde neni napsáno, že se na takovou vzdálenost musí pohybovat před fotopastí alespoň slon!

ÚHEL SNÍMÁNÍ:

Standartní úhel snímání se pohybuje kolem 50° fotopast s tímto úhlem snímání bude fotit tak jako běžný fotoaparát. V naší nabídce máme dostupné také fotopasti BUNATY , které mají v názvu slovo "WIDE", tyto fotopasti mají rozšířený úhel snímání od 80° do 120°. Širokoúhlá fotopast zabere výrazně větší sledovanou plochu,ale vše na fotografii výrazně zmenšit. Fotopasti s širokým úhlem snímání nedoporučujeme pro myslivost na sledování zvěře! Díky zmenšení jen obtížně budete rozeznávat zvěř na delší vzdálenost! Fotopasti s širokým úhlem jsou vhodné na kratší vzádlenosti , ideálně do 6 metrů s cílem pokrýt co největší plochu, například do místnosti , kde fotopast s úhlem snímání zabere jen  malou část místnosti , fotopast s širokým úhlem umístěná v rohu místnosti  zabere místnost celou.

RYHLOST SPOUŠTĚ:

Výrobci se stále předhánějí kdo má u své fotopasti rychlejší spoušť, běžně naleznete údáje jako 0,4 vteřiny , jiný výrobce úvadí 0,6 vteřiny a jiný výrobce 0,8 vteřiny,ale jaká je pravda?
1. nikdy nikdo z Vás jako zákazníků rychlost spouště ve skutečnosti nezměří a ani tento údaj neověří zda je opravdu pravdivý a nebo se jedná pouze o reklamní trik !
2. nejrychlejší spoušť neznamená ideální řešení ! K čemu Vám bude fotopast , která bude reagovat naprosto okamžitě ? Na fotografii vždy uvidíte pouze nohu , která vstupuje před fotopast, určitě spoždění je důležité , fotopast ideálně musí vyfotit objekt ve středu fotografie, ideální rychlost spouště je někde od 0,5 do jedné vteřiny což dnes splňují prakticky všechny kvalitní fotopasti. Proto rychlost spouště neni údáj , který by v rozhodování jakou fotopast koupit byl směrodatný!

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ:

Jeden z nejdůležitěkších aspektů při výběru fotopasti je samotné zpracování fotopasti, kde má displej? Jak velký? Jaké má fotopast ovládání , kolik tlačítek pro nastavení , jaký je přístup k vypínacímu tlačítku, výměna baterií , ochrana baterií před vytečením a následným poškozením celé fotopasti, zaměření fotopasti na sledovaný cíl, konektor pro připojení externí baterie a mnoho dalších zdanlivých maličkostí,ale ve skutečnosti velmi zásádních,drtivá většina fotopastí je naprosto nelogicky zpracovaná přečtěte si kde nejčastěji dělají vývojáři při navrhování fotopastí chybu! Celý článek naleznete zde:

A Jak by měla vypadat správně fotopast? Přečtěte si zde!
 

PRŮVODCE NÁKUPEM:

Fotopast můžete taky vybrat pomocí našeho průvodce nákupem , který krok po kroku vybere fotopast přesně podle Vašeho přání a potřeb. Průvodce nákupem naleznete zde! 

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení