DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS

Fotopast z obchodního řetězce Lídl , je kvalitní?

Mnoho zákazníků zaznamenalo v akčním letáku obchodního řetězce Lidl nabídku levné fotopasti. Často se nás ptáte, je tato fotopast kvalitní o jaký model se jedná, doporučíte nákup této fotopasti?

I když fotopasti prodáváme více jak 7 let, bohužel s touto fotopastí, kterou Lidl nabízí, nemáme žádné zkušenosti, jedná se o neznámou značku NO NAME. Předpokládáme, že Lidl si kvalitu také částečně hlídá a fotopast minimálně pro mapování pohybu zvěře bude stačit, ale stojí za to si spíše položit otázku proč si takovou fotopast za 2500,- Kč v Lidlu zakoupit, není lepší si koupit za stejné peníze normální fotopast v normálním obchodě, který se na fotopasti specializuje?

Pokud by fotopast v Lidlu byla výrazně levnější než běžně dostupné fotopasti pak by určitě stál nákup této fotopasti za úvahu, ale cena v Lidlu za NONAME fotopast je zcela stejná jako cena za kvalitní a prověřené fotopasti běžně dostupné na trhu. Například fotopast Acorn 3310 koupíte za stejnou cenu a máte navíc jistotu osvědčené fotopasti s kvalitním servisem a technickou podporou. Doporučujeme koupit třeba fotopast Acorn 3310A od dobrého prodejce, který Vám v případě potíží pomůže s nastavením třeba i po telefonu, cena bude stejná a kvalita i výrazně vyšší.

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení