Kategorie dle použití
Příslušenství
Ověřeno našimi zákazníky
 e-fotopast.cz získal jako jediný eshop se specializací pouze na fotopasti prestižní zlatý certifikát 

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Fotopasti
Výrobci
časté otázky
Proč fotopasti od nás
Fotopasti SKLADEM ! Fotopasti přímo dovážíme a distribujeme do obchodů v ČR
Skladovou zásobu držíme v desítkách i stovkách kusů od každého modelu fotopasti !
 

 
OKAMŽITÁ EXPEDICE Dnes fotopast objednáte zítra již může být u Vás. 
 
 
Možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů.

 

Reference - nakupují u nás

  státní policie ČESKÉ REPUBLIKY
Fotopasti od nás nakupuje i policie ČR

               městské policie
Naše fotopasti má i městská policie

                  celní úřad ČR
Nejednu fotopast si od nás pořídil Celní úřad

   KRKONOŠKÝ NÁRODNÍ PARK
Na fotopast od naší firmy můžete narazit i v KRNAPu

        Lesy České republiky
     Lesy České republiky, s.p. si také pořídili naše fotopasti
         Záchranný sbor ČR
           Hasičský záchranný sbor ČR má také nejednu fotopast
Státní POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY
Česká republika - Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
Česká republika - Krajské ředitesltví policie Královéhradeckého kraje
Česká republika - Krajské ředitelství policie Zlínského kraje
Hlavní město Praha - Městská policie
CELNÍ ÚŘAD ČESKÉ REPUBLIKY

Hlavní město Praha
Město Karlovy Vary
Město Kadaň
Město Lázně Bohdaneč
Město Velvary
Město Pec pod Sněžkou
Město Toužim
Město Pardubice
Město Aš
Město Ústí nad Labem
Město Nové Sedlo
Město Stráž pod Ralskem
Město Rudolfov
Město Bechyně
Městys Chlum u Třeboně
Město Bílovec
Město Tachov
Město Uherský Ostroh
Město Osek
Město Velvary
Město Odry
Město Odolena Voda
Město Mnichovo Hradiště
Město Tábor
Město Jaroměř
Město Písek
Město Litovel
Město Proseč
Město Kopidlno
Městyse Cítoliby
Město Přeštice
Město Stochov
Město Rokycany
Město Budišov nad Budišovkou
Město Planá nad Lužnicí
Město Libčice nad Vltavou
Městys Mladé Buky
Městys Brankovice
Městis Borotín
Městys Dřevohostice
a mnoho dalších....

Víme co prodáváme! 
Díky našim kontaktům máte jistotu kvalitní originální fotopasti s kvalitním servisem a kvalitní technickou podporou. Naši dodavatelé jsou naši přátelé, které osobně známe! Více ....


fotogalerie

Fotopast ScoutGuard SG 570 + 8GB karta ______+ celá sada baterii zdarma______

Fotopasti vyprodej

Cena s DPH:2690.00 Kč
Cena bez DPH:2223.14 Kč
Dostupnost:Na dotaz
ks

AKČNÍ CENA DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !
POZOR ! AKCE ! 8GB KARTA + CELÁ SADA BATERIÍ ZDARMA !

Pro napajení fotopast jsou potřeba pouze 4 tužkové baterie, díky tomu je fotopast lehčí a tenčí s možnosti dobrého uschování a maskování. IR přísvit pro noční snímání je samozřejmostí. Režim VIDEO nebo FOTO. USB externí ovladač s LCD displejem pro pohodlné nastavení fotopasti. Spodní přístup k ovládacím prvkům. 3MP rozlišení je plně dostačující pro běžné použití v přírodě. Vynikající cena !
ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ!
100% ORIGINÁL - jsme firma! přímý dovozci do EU!

ZÁRUKA 24  MĚSÍCŮ!
100%  ORIGINÁL - jsme firma! přímý dovozci do EU!
8GB SD karta zdarma

tělo přístroje provedeno v maskování
spodní přístup k ovládacím prvkům
externí ovladač USB s LCD displejem
Obrazový snímač CMOS 3MP Barevný
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 40 °
IR-dosvit cca 15m
Paměťová karta SD16GB
Obrazové rozlišení 3MP
Rozlišení videa 640 × 480 (16fps)
PIR (pohybové čidlo) směrový 35 ° nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
rychlost spouště 1.2s
Hmotnost 0.2 kg
Provoz / skladování . -20 - +60 ° C / -30 - +70 ° C
Délka videa 5-60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 4 × AA
Rozměry ** 145mmx 82mmx 36 mm

důležité upozornění – POZOR!  na podomní prodejce vydávající se za přímé dovozce fotopastí. Pokud se prodejce vydává za výhradního prodejce v ČR a SK a nemá vlatní prodejní prostory, pokud má v kontaktu pouze zveřejněné soukromé jméno a ICO je jasné, že takový prodejce klame zákazníky! Nebo si snad myslíte , že by výrobce fotopastí udělil přímé zastoupení soukromé osobě bez zázemí ?! Zcela jistě pokud nemá prodejce zveřejněné své DIČ a má zveřejněné jen IČO tak je jasné, že prodejce dováží fotopasti pouze v malém množství , nedodává pro firmy , ale pouze soukromým osobám. Většinou se jedná o osoby , které si tímto způsobem přivydělávají, nakoupí většinou levnější modely fotopasti  z pochybných zdrojů a pak v ČR prodají myslivcům se ziskem. Dobře zvažte u koho si fotopast zakoupíte a zda prodejce je pak schopen zajistit dostatečně kvalitní servis!
Jednoduchá rada  - než fotopast koupíte zkontrolujte kontakt prodejce !
pokud má zveřejněné pouze ICO je to soukromá osoba a vystupuje jako výhradní prodejce - zcela jistě jde o klamaní zákazníků !!!
pokud prodejce neni plátcem DPH tzn, nemá zveřejněné DIČ je nepochybně jasné, že prodejce dováží zboží pouze ve velmi malém množství.
Zvažte zda takový prodejce Vám bude schopen poskytnout kvalitní produkt se zárukou !

Pozor na...

K tomuto výrobku nebylo přidáno žádné upozornění.

Recenze

Fotopast ScoutGuard model SG570-6M

Mezi nejmenší fotopasti na trhu (velikost fotopasti je 144x78x36mm) se řadí fotopast SG570-6M od firmy ScoutGuard. Jedná se o nástupce velmi oblíbených fotopastí SG370 a SG550V. Vezmeme-li v úvahu určité kvalitativní požadavky, které tato značková fotopast splňuje, jedná se o nejlevnější fotopast na trhu.

Po rozbalení nalezneme pro většinu lidí nepodstatné papírové dokumenty s jednoduchým manuálem, český manuál je v elektronické podobě. Fotopast je nicméně velmi intuitivní.

Balení obsahuje kromě manuálu, samotné fotopasti pás pro montáž na požadované místo také kabel pro připojení k počítači a dálkové ovládání s displejem na kabelu.

Fotopast je primárně určena pro myslivost vzhledem k tomu, že používá pro noční osvit přísvit 850nm (bílé diody), který je v noci viditelný jako slabé červené žhnutí. Na zvěř nepodstatné a při správném umístění zvěř neruší, ale na lidskou škodnou nevhodné !

Fotopast potřebuje k provozu kromě baterií, případně připojení vnějšího zdroje přes napájecí konektor, také paměťovou kartu. Bez ní se fotopast po zapnutí opět vypne. Velkou výhodou je připojený monitor s ovládáním na kabelu. Umožňuje tak nastavování či prohlížení pořízených záznamů i s fotopastí v krajně nepřístupných místech bez demontáže. V tuto chvíli musím říci, že zde je snad jediná výraznější nevýhoda fotopasti v podobě přepínače napájení, který je společně s konektorem pro připojení ovladače či počítače zapadlý v prostoru. Jedinci s mohutnějšími prsty mohou tak pocítit snížení komfortu.

Velké pozitivum je, že vzhledem k použití ovladače je samotná fotopast k ničemu. Samotné ovládání pomocí ovladače je intuitivní. Malý displej ale neposkytuje přílišný komfort na prohlížení záznamů, proto je lepší být vybaven náhradní paměťovou kartou, kterou vždy v terénu ve fotopast vyměníte a kartu s pořízenými záběry prohlédnete doma na PC. Ve chvílí, kdy uvidíte obrazový záznam, budete za utracené peníze nadmíru spokojeni.

Vzhledem k tomu, že další ovládací prvky na fotopasti nejsou přítomny a ovladač se snaží dodat nápovědu co máte zmáčknout, podívejme se nyní na obrazový výstup. Opět uvádíme i přibližné velikosti souboru společně s odhadovaným počtem snímků na 8M paměťovou kartu.

denní snímky

6M: cca 1700kb/cca 4500                                      3M: cca 1000kb/cca 19300

noční snímky

6M: cca 600kb/cca 12800                                      3M: cca 400kb/ cca 19300

Kvalita zobrazení se směle může měřit s mnohem dražšími fotopastmi. Také velikost snímků nění závratná a proto i na dnes standardní 8M SD kartu lze umístit velký počet snímků. Pro volbu nižšího rozlišení tak mluví pouze fakt, že snímek s nižší kvalitou rozlišení je mnohem rychleji zapsán na paměťovou kartu. Video ovlivněno není, protože je nastavitelná maximální velikost 640x480, což je trošku škoda.

Podívejme se nyní, jak vypadá menu...

Vzhledem k nízké ceně budeme muset akceptovat v menu anglický jazyk. Nastavení je ale tak jednoduché (jednoslovné), že i jazykově slabší kolegové nebudou mít problém s nastavením. Prvním je volba kamera (fotoaparát) či video (záznam videa). Druhá stránka obsahuje možnost naformátování SD karty – vymažete vše z SD karty.

Čtvrtou volbou je nastavením snímaného rozlišení fotoaparátu a posléze i rozlišení videa. Zde opět nemá cenu šetřit, protože zobrazených 640*480 je možným maximem.

Pátou volbou je nastavení data a hodin a dále počet snímaných snímků v sérii. Při nastavení většího počtu snímků (možno nastavit až tři snímky na aktivaci pomocí PIR čidla) vystupuje do popředí právě výše zmíněná délka zápisu při vyšším zvoleném rozlišení. Proto bude prodleva mezi samostatnými snímky nepatrně vyšší.

Osmou volbou je nastavení délky videozáznamu po aktivaci (až 60 sekund). Nastavení intervalu pořizování snímků (tzn. po aktivaci fotopast provede zvolený počet snímků a posléze bude čekat zvolený interval, než bude akceptovat další aktivaci PIR čidlem).

Nastavení citlivosti PIR čidla ve třech stupních. Povolení zobrazení časové značky přímo v obrazu záznamu (tyto informace jsou samozřejmě zaznamenány i v takzvaných EXIF datech uvnitř obrazového souboru). Jednoduše řečeno , otisk času a data na fotografii.

Timer switch nám nabízí možnost pořídit snímky pouze v určitou předem nastavenou dobu během dne. Poslední volbou je obnovení továrního nastavení fotopasti.

Potřebujete-li použít fotopast například na lovu, je tato fotopast vzhledem ke své nízké ceně tou pravou volbou pro Vás. Nabízí vysokou obrazovou kvalitu v malém provedení, které můžete kdykoliv vzít do kapsy a jít. Zkuste si to, je to vážně takto jednoduché :-)
 

Kontaktujte nás!

Kontakt na prodejce fotopastí
profesionální technik na telefonu
ZAVOLEJTE! PORADÍME VÁM!
info@e-fotopast.cz
pracovní doba
po - pa 9.00 - 17.30 hod

tipy rady návody novinky

TOP NOVINKA OD BUNATY!
Nejmenší , nejnovější a nejlevnější fotopast značky BUNATY naskladněna!

Nejměnší fotopast na světě! Rozlišení 16 MP a skvělá cena ! To je Bunaty mini Full HD a co Vás ještě překvapí? Přes svou velikost má fotopast velký barevný displej a plnohodnotný počet tlačítek pro jednoduché nastavení. V čem je tato fotopast lepší než jiné mále fotopasti dostupné na trhu? Čtěte zde !

 Vylepšené profi fotopasti BUNATY pro rok 2019 skladem! 16 MP rozlišení , přemazávaní starých záznamů na sd kartě a 40% zesílený zcela neviditelný přísvit zajistí ještě jasnější a kvalitnější záznam v noci!  Čtěte 10 důvodů v čem jsou fotopasti řady profi BUNATY lepší - ZDE!
 
 


Možná se domníváte, že fotopasti jsou prakticky všechny stejné. Fotopast jako fotopast, ale v následujících řádcích se Vám pokusíme ukázat, že někdy ten, kdo fotopast navrhuje a vyrábí, opravdu nepřemýšlí a dopustí se natolik závažných chyb při vývoji fotopasti, které znepříjemňují práci s fotopastí a nebo rovnou mohou vést snadno díky chybě ve vývoji k poškození celého přístroje. Čtěte ZDE!

UKRADENÁ FOTOPAST!

Ukradli Vám fotopast, nebo se bojíte krádeži fotopasti? Lze ukradenou fotopast dohledat? Jak předejít krádeži fotopasti.
čtete ZDE! 

Čím větší rozlišení tím kvalitnější fotopast?

Jeden z nějvětších omylů , kterých se zákazníci dopouštějí při nákupu fotopasti ! Čím větší rozlišení tím kvalitnější fotopast? Není tomu tak! Čtěte ZDE!

Fotopast s dosahem
Jaký je reálný dosah fotopasti?

Čtěte ZDE!

Levné fotopasti z ČÍNSKÝCH eshopů

Stále častěji nás kontaktují zákazníci s požadavkem na levnou a spolehlivou fotopast s GSM modulem a zvažují nákup přímo v Čínských eshopech a ptají se na naší zkušenost s těmito fotopastmi. ČTĚTE ZDE!


Jaká fotopast se nejlépe maskuje? Budete překvapení! 

Né vždy platí, že menší fotopast zamaskujete snadněji než fotopast o málo větší! Čtěte ZDE!


VYBÍRÁME LEVNOU FOTOPAST

Na co si dávat pozor při výběru levné fotopasti? Čtěte ZDE!

 JAK NASTAVIT GSM FOTOPAST BUNATY! Video návod ZDE


TEST FOTOPASTÍ! NOČNÍ FOTO!
porovnání BROWNING vs. Acorn a ScoutGuard! Nová světoznámá značka BROWNING ! Odhalte výhody těchto kvalitních fotopastí! Čtěte ZDE! 
NOVINKA! polohovací zařízení se samořezným vrutem

jednoduchá instalace fotopasti v přírodě! Pozor! Nyní zcela zdarma k vybraným fotopastem! Čtěte zde

 

Wifi Bluetooth ve fotopasti ! užitečná a nebo nebezpečná funkce ? Čtěte ZDE!

 
JAKÉ BATERIE DO FOTOPASTI?

Máme pro Vás řešení! Alkalické , Lithiové nebo dobijecí? Nejlepší je externí baterie a je také nejlevnější! Čtěte ZDE!
 

JAKOSIM KARTU DO GSM FOTOPASTI? Máme pro Vás řešení! Nemusíte sepisovat žádné smlouvy! Platíte pouze za vyčerpaná data, pokud fotopast nepoužíváte data se nečerpají SIM je nabítá na 200 Kč a vydrží pro odeslání mnoha  set fotografií Čtěte ZDE !

  
 

Detektor fotopastí opravdu odhalí Vaší fotopast? Jak funguje? Jsou naše fotopasti v ohrožení ? Čtěte ZDE !

 

Jak maskovat Fotopast
tipy a rady jak zamaskovat fotopast v různých podmínkách. Čtěte ZDE !

 Kamerový systém nebo fotopast? Co zvolit na ochranu majetku? 

přečtěte si několik postřehu v čem je fotopast efektivnější než kamerové sytémy, více ZDE!
 

Jak nastavit GSM fotopast
podrobný popis KROK ZA KROKEM nastavení fotopasti Acorn pro odesílání snímků na mobil nebo email ZDE !

 

recenze
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.