Kategorie dle použití
Příslušenství
Ověřeno našimi zákazníky
 e-fotopast.cz získal jako jediný eshop se specializací pouze na fotopasti prestižní zlatý certifikát 

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Fotopasti
Výrobci
časté otázky
Proč fotopasti od nás
Fotopasti SKLADEM ! Fotopasti přímo dovážíme a distribujeme do obchodů v ČR
Skladovou zásobu držíme v desítkách i stovkách kusů od každého modelu fotopasti !
 

 
OKAMŽITÁ EXPEDICE Dnes fotopast objednáte zítra již může být u Vás. 
 
 
Možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů.

 

Reference - nakupují u nás

  státní policie ČESKÉ REPUBLIKY
Fotopasti od nás nakupuje i policie ČR

               městské policie
Naše fotopasti má i městská policie

                  celní úřad ČR
Nejednu fotopast si od nás pořídil Celní úřad

   KRKONOŠKÝ NÁRODNÍ PARK
Na fotopast od naší firmy můžete narazit i v KRNAPu

        Lesy České republiky
     Lesy České republiky, s.p. si také pořídili naše fotopasti
         Záchranný sbor ČR
           Hasičský záchranný sbor ČR má také nejednu fotopast
Státní POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY
Česká republika - Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
Česká republika - Krajské ředitesltví policie Královéhradeckého kraje
Česká republika - Krajské ředitelství policie Zlínského kraje
Hlavní město Praha - Městská policie
CELNÍ ÚŘAD ČESKÉ REPUBLIKY

Hlavní město Praha
Město Karlovy Vary
Město Kadaň
Město Lázně Bohdaneč
Město Velvary
Město Pec pod Sněžkou
Město Toužim
Město Pardubice
Město Aš
Město Ústí nad Labem
Město Nové Sedlo
Město Stráž pod Ralskem
Město Rudolfov
Město Bechyně
Městys Chlum u Třeboně
Město Bílovec
Město Tachov
Město Uherský Ostroh
Město Osek
Město Velvary
Město Odry
Město Odolena Voda
Město Mnichovo Hradiště
Město Tábor
Město Jaroměř
Město Písek
Město Litovel
Město Proseč
Město Kopidlno
Městyse Cítoliby
Město Přeštice
Město Stochov
Město Rokycany
Město Budišov nad Budišovkou
Město Planá nad Lužnicí
Město Libčice nad Vltavou
Městys Mladé Buky
Městys Brankovice
Městis Borotín
Městys Dřevohostice
a mnoho dalších....

Víme co prodáváme! 
Díky našim kontaktům máte jistotu kvalitní originální fotopasti s kvalitním servisem a kvalitní technickou podporou. Naši dodavatelé jsou naši přátelé, které osobně známe! Více ....


fotogalerie

Fotopast Ltl Acorn 5210MG premium sada! KOMPLETNÍ ČESKÉ MENU !+ 16GB karta ! + celá sada baterii zdarma

Fotopast na zloděje » Fotopast na zloděje s GSM
Fotopast na ochranu majetku » Fotopast na ochranu majetku s GSM
Fotopast s dalkovým ovládáním
GSM Fotopast s odesíláním MMS
GSM fotopast s odesíláním na email

Cena s DPH:5590.00 Kč
Cena bez DPH:4619.83 Kč
Dostupnost:Na dotaz
ks

VÝPRODEJ ZA AKČNÍ CENU POUZE DO VYPRODÁNÍ AKTUÁLNÍCH ZÁSOB !!!

Fotopast s ČESKÝM MENU. Jednoduché a pohodlné nastavení v českém jazyce! Tmavé LED DIODY se zcela neviditelným nočním snímáním! Externí anténa pro lepší signál GSM! Nejnovější software ! GMS brána pro odesílání fotografií do Vašeho mobilu nebo počítače. Možnost souběžného pořizování fotografií i videa. Postraní pohybová čidla. Rychlá odezva spouště. Možnost vyjmutí modulu GMS brány. Velké rozlišení až 12MP. Časosběrná funkce. Možnost nastavení časovače od kdy do kdy má být fotopast aktivní!

VÝPRODEJ ZA AKČNÍ CENU POUZE DO VYPRODÁNÍ AKTUÁLNÍCH ZÁSOB !!!

tělo přístroje provedeno v maskování
GMS brána
ovládání pomocí vestavěného modulu a 2,3barevného displeje
Obrazový snímač CMOS až 12MP dle nastavení Barevný
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 12m
Paměťová karta SD 8 až 16GB
Obrazové rozlišení až 12MP dle nastavení
Rozlišení videa až 640 × 480 (16fps)
PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
rychlost spoště 0,8s
Délka videa až 60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 8 × AA
Rozměry 132mm x 88mm x 76mm

Pozor na...

.....na trhu jsou různé řady fotopasti Acorn 5210MM nebo MG! Všechny fotopasti mají stejné označení , tedy Acorn 5210MM nebo MG , ale mají různé provedení!

Stejné označení fotopasti nemusí znamenat stejné funkce ! Níže naleznete popsané rozdíly, které je třeba vždy dobře prověřit před tím, než narazíte na zdánlivě výhodnou cenu !

1. Fotopast od nás má externí anténu -  jsou k dostání v ČR fotopasti bez antény, které nemusí spolehlivě odesílat fotografie !

2. Fotopast od nás má tmavé led diody
- v ČR se prodávají i fotopasti s bílými LED diodmi, takové fotopasti mají viditelné snímání a v noci fotí viditelně ( nepatrně svítí )

3. Fotopast od nás má funkci GPRS i MMS
- jsou k dodání i levnější varianty bez GPRS pouze s funkcí MMS , která neumožňují levný přenos fotografii na email

4. Fotopast od nás má dálkové SMS ovládání
-na trhu jsou fotopasti levnější bez funkce dálkového ovládání

5. Fotopast od nás má rychlost spouště 0,8s
- na trhu v ČR jsou i starší varianty s rychlostí spouště 1s

6. Fotopast od nás má České menu - pozor! prodávají se fotopasti Acorn 5210MM pouze v angličtiněFotopasti od nás již využívá více jak 100 měst a obcí v ČESKÉ REPUBLICE !

Recenze

Fotopast LTL-Acorn model LTL-5210MG GSM část

V předchozí recenzi jsme si představili fotopast LTL-Acorn model LTL-5210MC bez GSM modulu. V této recenzi se budeme věnovat modelu fotopasti LTL-5210MG která je zcela identická s modelem LTL-5210MC, rozdíl najdeme pouze v zadním odpínacím krytu, který je vybaven navíc GSM modulem. Proto se v této recenzi budeme věnovat pouze GSM modulu a funkci odesílání fotografii na mobilní telefon nebo email. Pokud Vás zajímají ostatní funkce fotopasti přečtěte si recenzi modelu Acorn 5210MC tuto recenzi naleznete ZDE .

Popišme si nyní co dostaneme v balení.

 

V balení je oproti levnějšímu provedení navíc přítomna anténa pro GSM modul a odlišný zadní bateriový díl, který obsahuje samotný GSM modul. Toto je výhodou u 5210, kdy starší model bez GSM můžeme snadno rozšířit právě jen změnou zadního dílu.

 

Zadní díl obsahuje kromě GSM modulu také konektor pro externí anténu, která výrazně zlepší příjem i v oblastech s horším pokrytím signálu. Zároveň vidíte, že instalace GSM modulu nijak neovlivnila možnost použití další sady baterií, která výrazně prodlouží životnost samotné fotopasti.

 
Nyní si popíšeme, jak zasílání fotografií funguje – fotopast zaznamená pomocí PIR čidla pohyb vytvoří fotografii a ihned jí odesílá pomocí SIM karty vložené ve fotopasti pořízenou fotografii na email nebo mobilní telefon.
Fotopast umí zasílat fotografie ve dvou režimech.
1) klasický přenos jako MMS, je možné zasílat jak na email, tak na mobilní telefon jako MMS zprávu. Hlavní výhodou je, že Vám během okamžiku přijde zpráva na mobil včetně fotografie pořízené z fotopasti. Rychlost odeslání snímku je úplně stejná tak jako když si posíláte fotografii z mobilního telefonu na jiný mobilní telefon. V tomto případě už záleží jen na Vás, jak rychle zareagujete na zaslanou informaci. Nevýhodou je, že platíte za každý snímek MMS zvlášť (co příchozí snímek to platba) (nejvýhodnější tarif je momentálně u operátora vodafone, 77MMS za 77Kč měsíčně)
2) použití datového přenosu, kdy fotopast zasílá fotografii pouze na mail. za klasický internetový paušál je možné prakticky neomezené množství fotografií. Potřebujete vlastnit SIM kartu s aktivním mobilním internetem – cena se pohybuje u všech operátorů přibližně stejně cca 100 až 200 Kč měsíčně. Tyto fotografie Vám bohužel NEPŘIJDOU na mobil jako MMS. Nicméně v době chytrých telefonů je prohlížení mailu vcelku jednoduchou záležitostí.

K tomu , aby fotopast fungovala správně je třeba jí správně nastavit a to pomocí programu , který je přiložen v balení na CD. Samotné nastavení spočívá v tom, že program na základě vložených údajů do programu vygeneruje nastavovací soubor pro fotopast. Tento nastavovací soubor je třeba vložit nebo přímo vygenerovat do kořenového adresáře SD karty vložené ve fotopasti. Následně po přepnutí fotopasti do polohy test si tento nastavovací soubor fotopast načte a zároveň ho i z SD karty vymaže.

Nyní se podíváme podrobně na konkrétní možnosti nastavení odesílání fotografií.
Nejdříve si přiblížíme režim klasický přenos jako MMS – vhodný pro zasílání fotografií na mobilní telefon
Po spuštění programu z přiloženého CD nás uvítá úvodní obrazovka.

 

Po volbě jazyku a modelu je přístupná kolonka Nastavení, Nastavení MMS a Nastavení Smtp. Zvolíme tedy nastavení MMS. Vlastníte-li fotopast s koncovým označením MM, vždy volte model MG v kolonce modelu tak jak je uvedeno na obrázku. Po stisknutí tlačítka Nastavení MMS se nám zobrazí tabulka s důležitými údaji.Zvolíme Režim MMS Automaticky, Status MMS VGA, Země Česká Republika, Operátora SIM karty vložené ve fotopasti. SMS remote Control – je funkce vzdáleného ovládání fotopasti pomocí SMS kódů – této funkci se budeme věnovat později. Nyní zadáme telefonní číslo nebo email na který chceme zasílat fotografie – Důležité je si uvědomit, že pokud zadáte jak telefonní číslo, tak i email bude fotografie pořízená z fotopasti zaslána současně na email i telefon, ale bude také dvakrát účtována , jako 2 MMS zprávy ! Proto doporučuji zadat pouze telefonní číslo, celkem můžete zadat až tři různá telefonní čísla na která bude fotografie odeslána, mějte však na paměti, že jedno číslo = 1MMS , jedna fotografie na tři různá tel . čísla = 3 MMS . Nyní již pouze stačí stisknout tlačítko SELECT a nastavit cestu v zobrazeném průzkumníku k SD kartě fotopasti. Po zvolení příslušného vyměnitelného disku stisknete tlačítko GENEROVAT a tím dojde k vygenerování nastavovacího souboru na SD kartu. Nyní už pro úspěšné spuštění služby odesílání MMS stačí fotopast s vloženou SD kartou přepnout přepínačem do polohy TEST , fotopast si nastavovací soubor z SD karty načte. Nyní již je možné fotopast začít používat.

Při testování fotopasti v režimu MMS je přenos fotografii opravdu rychlí. Pokud se nacházíte v pokrytí sítě 3G, fotografie na mobil po zachycení PIR čidla dorazí téměř okamžitě cca 20 vteřin. Pokud jsem test provedl v pomalejší síti EDGE doba doputování fotografie z fotopasti do mobilu se může protáhnout až na 1 minutu, ale i tak je to opravdu velmi rychlé! Vše samozřejmě záleží na aktuální propustnosti sítě operátora a na kvalitě signálu.

Nyní blíže k druhému možnému režimu odesílání fotografií a to režimu datového přenosu – vhodný pro zasílání fotografií na email v neomezeném množstvíPo volbě jazyku a modelu je přístupná kolonka Nastavení, Nastavení MMS a Nastavení Smtp. Zvolíme tedy nastavení Smtp. Vlastníte-li fotopast s koncovým označením MM, vždy volte model MG v kolonce modelu tak jak je uvedeno na obrázku. Po stisknutí tlačítka Nastavení SMtp se nám zobrazí tabulka s důležitými údaji.Opět můžete postupovat podle nastavení na obrázku. Po nastavení záložky Sender (odesilatel), kde vyplníme přístupové údaje SMTP od svého mailu. Opravdu spolehlivě jako odesílací email funguje seznam.cz nebo gmail.com. Pokud nevlastníte email na seznamu určitě si ho tam založte! Bude sloužit pouze jako odesílací email a tabulku můžete vyplnit podle níže uvedeného vzoru. Sender Email – zde vyplníte Váš email – pozor důležité - s koncovkou seznam.cz a heslo do emailu. Kolonku Email 01 vyplníte Vašim emailem na který mají fotografie přicházet, tento email může být zcela stejný jako email uvedený v kolonce Sender Email.

 Nyní již pouze stačí stisknout tlačítko SELECT a nastavit cestu v zobrazeném průzkumníku k SD kartě fotopasti. Po zvolení příslušného vyměnitelného disku stisknete tlačítko GENEROVAT a tím dojde k vygenerování nastavovacího souboru na SD kartu. Nyní už pro úspěšné spuštění služby odesílání MMS stačí fotopast s vloženou SD kartou přepnout přepínačem do polohy TEST , fotopast si nastavovací soubor z SD karty načte. Nyní již je možné fotopast začít používat.

Při testování fotopasti v režimu DATOVÉHO PŘENOSU GPRS je přenos fotografii o něco pomalejší než v režimu MMS. Ovšem výhoda neomezeného množství odeslaných fotografií za zanedbatelnou částku je opravdu obrovská! Pokud se nacházíte v pokrytí sítě 3G, fotografie na email dorazí do 1 minuty, v pomalejší síti může přenos trvat o něco déle třeba o půl minuty. Vše velmi záleží na kvalitě signálu a také hlavně na kvalitě dostupnosti datového spojení. Může se stát , že signál operátora může být perfektní, ale internetový přístupový bod může být zahlcen a tím přenos fotografií zpomalen.

Zásady pro správné odesílání fotografie!
Před prvním nastavením se přesvědčte, že máte vypnutý PIN na sim kartě použité ve fotopasti fotopast. Karta musí být aktivovaná a nastavená pro datové služby (GPRS) a odesílání MMS. Vše je možné vyzkoušet a nastavit vložením do klasického mobilního telefonu. Zároveň je důležité, aby v menu fotopasti zůstal nastavený režim na foto, prodleva 2 minuty, oba časovače vypnuté a vypnutý i časosběr. U MMS nastaven režim VGA!


Přejeme mnoho úspěchů a krásných snímků !

Kontaktujte nás!

Kontakt na prodejce fotopastí
profesionální technik na telefonu
ZAVOLEJTE! PORADÍME VÁM!
info@e-fotopast.cz
pracovní doba
po - pa 9.00 - 17.30 hod

tipy rady návody novinky

TOP NOVINKA OD BUNATY!
Nejmenší , nejnovější a nejlevnější fotopast značky BUNATY naskladněna!

Nejměnší fotopast na světě! Rozlišení 16 MP a skvělá cena ! To je Bunaty mini Full HD a co Vás ještě překvapí? Přes svou velikost má fotopast velký barevný displej a plnohodnotný počet tlačítek pro jednoduché nastavení. V čem je tato fotopast lepší než jiné mále fotopasti dostupné na trhu? Čtěte zde !

 Vylepšené profi fotopasti BUNATY pro rok 2019 skladem! 16 MP rozlišení , přemazávaní starých záznamů na sd kartě a 40% zesílený zcela neviditelný přísvit zajistí ještě jasnější a kvalitnější záznam v noci!  Čtěte 10 důvodů v čem jsou fotopasti řady profi BUNATY lepší - ZDE!
 
 


Možná se domníváte, že fotopasti jsou prakticky všechny stejné. Fotopast jako fotopast, ale v následujících řádcích se Vám pokusíme ukázat, že někdy ten, kdo fotopast navrhuje a vyrábí, opravdu nepřemýšlí a dopustí se natolik závažných chyb při vývoji fotopasti, které znepříjemňují práci s fotopastí a nebo rovnou mohou vést snadno díky chybě ve vývoji k poškození celého přístroje. Čtěte ZDE!

UKRADENÁ FOTOPAST!

Ukradli Vám fotopast, nebo se bojíte krádeži fotopasti? Lze ukradenou fotopast dohledat? Jak předejít krádeži fotopasti.
čtete ZDE! 

Čím větší rozlišení tím kvalitnější fotopast?

Jeden z nějvětších omylů , kterých se zákazníci dopouštějí při nákupu fotopasti ! Čím větší rozlišení tím kvalitnější fotopast? Není tomu tak! Čtěte ZDE!

Fotopast s dosahem
Jaký je reálný dosah fotopasti?

Čtěte ZDE!

Levné fotopasti z ČÍNSKÝCH eshopů

Stále častěji nás kontaktují zákazníci s požadavkem na levnou a spolehlivou fotopast s GSM modulem a zvažují nákup přímo v Čínských eshopech a ptají se na naší zkušenost s těmito fotopastmi. ČTĚTE ZDE!


Jaká fotopast se nejlépe maskuje? Budete překvapení! 

Né vždy platí, že menší fotopast zamaskujete snadněji než fotopast o málo větší! Čtěte ZDE!


VYBÍRÁME LEVNOU FOTOPAST

Na co si dávat pozor při výběru levné fotopasti? Čtěte ZDE!

 JAK NASTAVIT GSM FOTOPAST BUNATY! Video návod ZDE


TEST FOTOPASTÍ! NOČNÍ FOTO!
porovnání BROWNING vs. Acorn a ScoutGuard! Nová světoznámá značka BROWNING ! Odhalte výhody těchto kvalitních fotopastí! Čtěte ZDE! 
NOVINKA! polohovací zařízení se samořezným vrutem

jednoduchá instalace fotopasti v přírodě! Pozor! Nyní zcela zdarma k vybraným fotopastem! Čtěte zde

 

Wifi Bluetooth ve fotopasti ! užitečná a nebo nebezpečná funkce ? Čtěte ZDE!

 
JAKÉ BATERIE DO FOTOPASTI?

Máme pro Vás řešení! Alkalické , Lithiové nebo dobijecí? Nejlepší je externí baterie a je také nejlevnější! Čtěte ZDE!
 

JAKOSIM KARTU DO GSM FOTOPASTI? Máme pro Vás řešení! Nemusíte sepisovat žádné smlouvy! Platíte pouze za vyčerpaná data, pokud fotopast nepoužíváte data se nečerpají SIM je nabítá na 200 Kč a vydrží pro odeslání mnoha  set fotografií Čtěte ZDE !

  
 

Detektor fotopastí opravdu odhalí Vaší fotopast? Jak funguje? Jsou naše fotopasti v ohrožení ? Čtěte ZDE !

 

Jak maskovat Fotopast
tipy a rady jak zamaskovat fotopast v různých podmínkách. Čtěte ZDE !

 Kamerový systém nebo fotopast? Co zvolit na ochranu majetku? 

přečtěte si několik postřehu v čem je fotopast efektivnější než kamerové sytémy, více ZDE!
 

Jak nastavit GSM fotopast
podrobný popis KROK ZA KROKEM nastavení fotopasti Acorn pro odesílání snímků na mobil nebo email ZDE !

 

recenze
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.